+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
ERC 215a
  • 3100 - 4000 mm
  • 1300 - 1500 kg
  • Automatické, spolehlivé a bezpečné za provozu
  • Optimalizované trasy
  • Používání existujících dopravních cest
  • Krátká doba návratnosti
  • Kompaktní konstrukce

Automatický vysokozdvižný vozík

Vozík ERC 215a představuje bezpilotní přepravní systém, jehož základem je sériový vysokozdvižný vozík. Osvědčená technika se zde skloubí s přesnou navigační technikou a bezpečnostními komponenty. Tím je dosaženo maximální spolehlivosti a bezpečnosti. ERC 215a lze ve smíšeném provozu použít s ručními vozíky a chodci. Ať už jde o integraci do stávajících továrních struktur nebo o novostavbu – vozík ERC 215a je perfektní volba ke zvýšení efektivity vašich přepravních procesů. Kompaktní konstrukce a vyšší výšky zdvihu vozíku ERC 215a rozšiřují jeho možnosti použití.

Navigace bezpilotního přepravního systému Jungheinrich nevyžaduje žádné úpravy podlahy. Navigace probíhá prostřednictvím navigačnímu systému založeného na laserové technice. Pro tento systém se instalují reflektory na objekty na trase, jako například na regály, sloupy nebo stěny, nebo se používají přirozené orientační body.

Bezpilotní přepravní systém lze bezproblémově integrovat do stávající IT a softwarové infrastruktury. Napojení na host systém jako např. Jungheinrich Warehouse Management System či jiné WMS/ERP systémy je díky našemu rozhraní Jungheinrich Logistik-Interface bezproblémové. Bezpilotní přepravní systém v podobě ERC 215a lze ale využít i jako stand alone řešení, tzn. bez napojení na další systémy.

Modulární konstrukce systému umožňuje realizovat procesy podle zákaznických specifik a reagovat rychle a flexibilně na procesní změny. To vytváří solidní základ pro použití bezpilotního přepravního systému dle vašich speciálních požadavků.

Li-Ion

S li-ion technologií společnosti Jungheinrich utečete své konkurenci: Maximální výkon při spotřebě energie nižší až o 20 %. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké doby nabíjení. Nulová údržba. Snižte si náklady na flotilu díky nižším provozním nákladům. 

Výhody


Vlastnosti

Máte otázky?