+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi - maloobchod a velkoobchod

Maloobchod a velkoobchod

Vysoká rychlost vychystávání, flexibilita a optimalizace nákladů jsou základními požadavky logistických procesů v maloobchodu a velkoobchodu. Především prudký rozvoj elektronického obchodování vyžaduje inteligentní řešení pro všechny zákazníky. S našimi produkty budete vždy o krok před konkurencí.

Americký průkopník v oblasti e-commerce

Pro amerického průkopníka v oboru e-commerce jsme automatizovali přepravu a zlepšili spolehlivost procesu.

Keller & Kalmbach

Keller & Kalmbach je jedním z předních poskytovatelů managementu C-dílů. Pro tuto společnost, se sídlem v Mnichově, jsme postavili a rozšířili její centrální sklad v Hilpoltsteinu.

Birner

Birner je v Rakousku největším prodejcem náhradních dílů pro vozidla. Distribuční sklad byl součástí nové logistické strategie. Bohužel se nachází v seismické oblasti třídy 4. Poskytli jsme působivý, moderní koncept. Nic již nedokáže sklad ohrozit.

Higher productivity through faster processes.

DS Produkte was looking for a WMS system that would completely map the company's complex intralogistics processes for its Europe-wide delivery of non-food consumer goods. Jungheinrich had the solution: a perfect combination of self-developed software and advanced warehouse Technology.

Svět se točí rychleji – Vaše zboží musí také

Zákazníci z odvětví maloobchodu a velkoobchodu očekávají spolu s rostoucím online obchodováním dvě věci: zrychlení intralogistických procesů pro stále kratší dodací lhůty, a také možnost nastavení výkonu během sezónních špiček a prodejních akcí. Obojí vyžaduje maximální pružnost procesů ve skladu a technicky vyspělé systémy vychystávání.

Intralogistika 4.0

V dobách logistiky 4.0 nabízíme komplexní řešení s využitím systému řízení skladu Jungheinrich WMS. Systém reflektuje všechny procesy od příjmu po výdej zboží a dokáže například také řídit částečně i plně automatizovaný sklad. 

Pro maloobchod a velkoobchod jsme vyvinuli řadu individuálních řešení, např.: možnost přípravy plných i smíšených palet v závislosti na projížděné trase, zohlednění dodávek typu Same-Day/Next-Day Delivery  a další. Naše ergonomická řešení pro vychystávání navíc zajistí optimální využití prostoru a více bezpečnosti ve skladu. 


Nakupujte online

Máte otázky?