+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Poradenství

Naše řešení pro Vás

Jungheinrich je předním dodavatelem řešení ve všech oblastech a kompletní problematice intralogistiky. Širokým portfoliem vozíků, logistických systémů a služeb zajistíme, aby každý zákazník dostal optimální řešení svých požadavků bez ohledu na obor činnosti a velikost podniku. Naší mimořádnou silnou stránkou přitom je zaměření na individuální prostředí skladu a zvláštní požadavky jednotlivých oborů. Správné řešení je totiž vždy individuální.

Řešení na míru požadavkům

Orientujeme se v maloobchodě i velkoobchodě, logistice nebo v automobilovém, potravinářském či farmaceutickém průmyslu. Jungheinrich nabízí řešení šitá na míru od jediného dodavatele.

Široké portfolio pro všechny úkoly v logistice

Pro všechny způsoby využití a intralogistické úkoly, jako je plynulá nakládka a vykládka, efektivní přeprava, bezpečné naskladnění, vyskladnění a přeskladnění, nebo přesné vychystávání, má Jungheinrich řešení Vašich potřeb.

Vyšší produktivita

Se správným partnerem se automatizace logistiky nemusíte bát. Jako kompetentní partneři v oboru automatizace naplánujeme a zrealizujeme logistický systém v souladu s Vašimi potřebami.

Revoluce na trhu elektrických vozíků

lithium-iontovou energií Jungheinrich ujedete konkurenci.

Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Za více než 60 let naší odborné práce jsme navrhli a realizovali nespočet zajímavých a jedinečných řešení. Díky důrazu na kvalitu služeb od návrhu po servis jsme získali velké množství spokojených zákazníků, se kterými dále pracujeme na zefektivnění a rozvoji jejich intralogistických procesů. 

Máte otázky?