+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi

Možnosti využití

Pro všechny případy využití a intralogistické úkoly, jako je plynulá nakládka a vykládka, efektivní přeprava, bezpečné naskladnění, vyskladnění a přeskladnění, nebo přesné vychystávání, má Jungheinrich řešení Vašich potřeb. Na výběr přitom máte celou řadu vozíků a volitelného příslušenství. Každé skladové prostředí je jiné a individuálním přizpůsobením můžete často docílit vyšší efektivity a produktivity. Mimořádně účinnou cestou k optimalizaci Vašich procesů je kromě toho částečná nebo úplná automatizace. Jako dodavatelé systémů inteligentní intralogistiky tyto obory zvládáme jako nikdo jiný.

Rychlá a bezpečná

Nakládka a vykládka nákladních automobilů je základní a nedílnou součástí všech logistických provozů. Bez jejího efektivního zvládnutí se dál nedostanete. Máme pro Vás kompletní portfolio vozíků pro účinnou vykládku přes rampy i z boku.

Přeprava

Úspory nákladů a energie a zároveň spolehlivost a bezpečnost procesu. Takové jsou požadavky na přepravu v dobách logistiky 4.0. K tomu je třeba inteligentně řízený a optimalizovaný pohyb zboží. Máme připraveno více než 600 variant vozíků pro jakýkoliv náklad a vzdálenost.

Skladování

Nejlepší využití plochy, rychlý přístup ke všem položkám a dokonalý přehled. Moderní sklad je srdcem logistiky. Jungheinrich Vám nabídne široké portfolio vozíkůregálů, od ručních až po automatické včetně vlastního WMS.

Vychystávání

Optimální a bezchybný výkon při přípravě zakázek je základem Vaší konkurenceschopnosti. Máme k dispozici kompletní portfolio nízko i vysokozdvižných vychystávacích vozíků a také automatická řešení ASRS pro vychystávání 21. století.

Máte otázky?