+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi

Možnosti využití

Pro všechny případy využití a intralogistické úkoly, jako je plynulá nakládka a vykládka, efektivní přeprava, bezpečné naskladnění, vyskladnění a přeskladnění, nebo přesné vychystávání, má Jungheinrich řešení Vašich potřeb. Na výběr přitom máte celou řadu vozíků a volitelného příslušenství. Každé skladové prostředí je jiné a individuálním přizpůsobením můžete často docílit vyšší efektivity a produktivity. Mimořádně účinnou cestou k optimalizaci Vašich procesů je kromě toho částečná nebo úplná automatizace. Jako dodavatelé systémů inteligentní intralogistiky tyto obory zvládáme jako nikdo jiný.

Rychlá a bezpečná

Nakládka a vykládka nákladních automobilů je základní a nedílnou součástí všech logistických provozů. Bez jejího efektivního zvládnutí se dál nedostanete. Máme pro Vás kompletní portfolio vozíků pro účinnou vykládku přes rampy i z boku.

Přeprava

Úspory nákladů a energie a zároveň spolehlivost a bezpečnost procesu. Takové jsou požadavky na přepravu v dobách logistiky 4.0. K tomu je třeba inteligentně řízený a optimalizovaný pohyb zboží. Máme připraveno více než 600 variant vozíků pro jakýkoliv náklad a vzdálenost.

Skladování

Nejlepší využití plochy, rychlý přístup ke všem položkám a dokonalý přehled. Moderní sklad je srdcem logistiky. Jungheinrich Vám nabídne široké portfolio vozíkůregálů, od ručních až po automatické včetně vlastního WMS.

Vychystávání

Fáze vychystávání objednávek představuje klíčový okamžik logistického procesu. Technologie Jungheinrich zajišťuje, že rozhraní člověk/stroj funguje hladce a bez přerušení, což Vám následně šetří čas i náklady.

Máte otázky?