+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Vychystávací vozík

Vychystávání

Optimální a bezchybný výkon při přípravě zakázek je základem Vaší konkurenceschopnosti. Máme k dispozici kompletní portfolio nízko i vysokozdvižných vychystávacích vozíků a také automatická řešení ASRS pro vychystávání 21. století.

Přesné a rychlé vychystávání

Globalizace, individualizace produktů a prudký rozvoj elektronického obchodování vedou k tomu, že stále více materiálu a zboží musí být stále rychleji přichystáno k dodání. Vychystávání je proto rozhodujícím faktorem úspěšnosti mnoha podniků, kterým záleží na vysoké rychlosti přípravy objednávek a nízké chybovosti.

Vychystávací vozíky

Jungheinrich nabízí řadu vozíků speciálně vyvinutých pro potřeby efektivního vychystávání. Vozík ECE je nejen díky oceňovanému volantu JetPILOT dlouhodobě nejprodávanějším horizontálním vychystávacím vozíkem v Evropě. Díky maximálnímu důrazu na ergonomii je manipulant schopen pracovat bez únavy rychle a bezpečně celou směnu. To samé platí pro vertikální vychystávací vozíky EKS, které je možné využít ve velmi úzkých i širokých uličkách a především v kombinaci se skladovou navigací WarehouseNAVIGATON dosahují extrémní rychlosti a produktivity.

ASRS systémy

Automatické zakladňovací a vyskladňovací systémy Jungheinrich jsou vrcholem při zvyšování efektivity vychystávání. Díky kombinaci vysokých skladů s jeřábovými zakladači, dopravníkových pásů a kompletačních stanic, je jeden manipulant schopen připravit násobně více zakázek než v případě klasického postupného pickování jednotlivých položek.

Pracovník stojí na místě a systém mu přímo pod ruce dopravuje palety, či boxy, ze kterých odebírá příslušné množství produktů a kompletuje tak zakázku bez nutnosti jediného kroku. Vychystaná zakázka pak putuje přímo na expedici, zatímco nevyužité zboží se na paletách a v boxech vrací automaticky zpět do skladu.

Máte otázky?