+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Zdraví a bezpečnost

Bezpečnostní řešení Jungheinrich

Zajištění dobrých podmínek řidičům

Při zvyšování úrovně bezpečnosti ve skladu hraje klíčovou roli prevence. Nabízíme širokou škálu služeb - od školení řidičů až po "SAFEwalk" s jedním z našich odborníků.

V odvětví intralogistiky znamená více než 12 000 hlášených nehod vozíků ztráty v řádech milionů EUR v důsledku prostojů. Zároveň tyto nehody ovlivňují zdraví Vašich zaměstnanců. Díky preventivním službám společnosti Jungheinrich můžete výrazně zvýšit úroveň bezpečnosti ve svém skladu. Školení řidičů zajistí dokonalou souhru člověka a stroje i v těch nejsložitějších situacích. Nabízíme také "SAFEwalk" s jedním z našich odborníků, při němž identifikujeme a analyzujeme potenciální nebezpečí a tato zjištění využijeme jako prostředek ke zvýšení bezpečnosti provozu.

Bezpečnost

Stále vyšší komplexnost a rostoucí dynamika procesů ve skladech zvyšuje potenciál vzniku nebezpečí. Pomocí produktu SAFEwalk můžete komplexně zvýšit bezpečnost svého skladu. Snížíte tak náklady a šetříte zdroje svého podniku.

Ochrana lidí je pro nás na prvním místě. K našim produktům Vám nabízíme celou řadu volitelného vybavení, které ochrání Vaše zaměstnance před kolizemi s vozíky a dalšími nehodami. Ergonomické pracoviště obsluhy navíc zajistí dlouhodobé odlehčení práce pro Vaše pracovníky.

Zboží a jeho stav jsou základem úspěchu Vašeho podnikání. Asistenční systémy Jungheinrich Vám zajistí optimální ochranu zboží a zároveň produktivitu a spolehlivost dodávek. Tím ušetříte čas a náklady. 

Poškozené vybavení skladů v sobě skrývá nebezpečí pro zaměstnance, vozíky a uskladněné zboží. Naši odborníci zajistí eliminaci všech předvídatelných rizik tak, abychom zlepšili bezpečnost Vašeho skladu a zabránili škodám. S našimi produkty jste vždy na bezpečné straně.

Důležitou roli při ochraně strojů hraje také prevence nehod a poškození. Naše rozmanité asistenční systémy a služby Vás podpoří při zajišťování bezpečnosti skladových operací.

Nabízíme Vám certifikované bezpečnostní řešení pro ochranu Vašich cenných podnikových dat a informací před zneužitím a ztrátou. Naši vysoce kvalifikovaní odborníci v oboru IT zajistí, že produkty budou přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti.

Máte otázky?