+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Zdraví a bezpečnost

Bezpečnostní řešení Jungheinrich

Komplexní ochrana Jungheinrich.
V místě, kde spolu úzce spolupracují lidé a stroje, hraje bezpečnost mimořádnou roli. Nejen v jednotlivých oblastech, ale komplexně v celém prostředí skladu. Proto Vám nabízíme řešení, produkty a služby, které výrazně zvyšují bezpečnost Vašich intralogistických procesů. Protože více bezpečnosti znamená současně vyšší výkon a nižší náklady.

360stupňová bezpečnost

Ochrana ve všech částech skladu.

Využitím systému komplexní ochrany od společnosti Jungheinrich pokryjete pět nebezpečných zón ve Vašem skladu. Naše řešení chrání zaměstnance, zboží a vybavení skladu stejně jako stroje a data před výpadky a zneužitím. Přitom Vám pomůžeme identifikovat nebezpečí dříve, než se něco stane, a postaráme se o to, aby pro Vás byla bezpečnost skladu hračkou.


Ochrana lidí je pro nás na prvním místě. K našim produktům Vám nabízíme celou řadu volitelného vybavení, které ochrání Vaše zaměstnance před kolizemi s vozíky a dalšími nehodami. Ergonomické pracoviště obsluhy navíc zajistí dlouhodobé odlehčení práce pro Vaše pracovníky.

Zboží a jeho stav jsou základem úspěchu Vašeho podnikání. Asistenční systémy Jungheinrich Vám zajistí optimální ochranu zboží a zároveň produktivitu a spolehlivost dodávek. Tím ušetříte čas a náklady. 

Poškozené vybavení skladů v sobě skrývá nebezpečí pro zaměstnance, vozíky a uskladněné zboží. Naši odborníci zajistí eliminaci všech předvídatelných rizik tak, abychom zlepšili bezpečnost Vašeho skladu a zabránili škodám. S našimi produkty jste vždy na bezpečné straně.

K zajištění dlouhodobé disponibility Vašich vozíků nestačí pouze pravidelná údržba a opravy. Důležitým aspektem ochrany Vašich vozíků je také předcházení nehodám a poškozením způsobeným kolizemi.

Nabízíme Vám certifikované bezpečnostní řešení pro ochranu Vašich cenných podnikových dat a informací před zneužitím a ztrátou. Naši vysoce kvalifikovaní odborníci v oboru IT zajistí, že produkty budou přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti.

Máte otázky?