+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Li-Ion bez kompromisů

Lithium-iontová technologie Jungheinrich

Síla Li-Ion baterie je Vaší rozhodující výhodou potřebnou k výhře!

Li-Ion baterie přináší revoluci na trh elektrických vozíků. Důvod je prostý. Vysoce výkonné energetické články nabízí oproti běžným olověným akumulátorům výkon s dlouhou výdrží, rychlým nabíjením a snadnou údržbou. Naše baterie Li-Ion jsou nepřetržitě připraveny k akci a jejich vyšší životnost přináší extrémní výdrž. Získejte neomezenou lithium-iontovou energii a objevte výhody naší 6měsíční záruky spokojenosti. Kromě toho Vám nabízíme 8letou záruku na baterie Li-Ion. Udělejte změnu právě teď a ujeďte své konkurenci.

Záruka spokojenosti Li-Ion

100% spokojenost. Zaručeně.

Jsme si jisti, že Vás přesvědčíme. Proto Vám garantujeme, že do 6 měsíců po dodání můžete snadno a rychle bez udání důvodů přejít na původní technologii.


Záruka Li-Ion


Bez starostí. Bez kompromisů. 

S Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus získáte jistotu vysokého výkonu po dobu až 8 let díky našim vysoce kvalitním lithium-iontovým bateriím. Můžete se tak bez jakýchkoliv starostí plně soustředit na svou práci.
Zlepšete efektivitu ve Vašem skladu s Li-Ion technologií:

Li-Ion stadion

Li-Ion technologie

Rychlejší návrat k akci.

Extrémně krátké časy nabíjení.

Li-Ion baterie jsou neustále nabité a připravené k použití pro každou směnu. Po pouhých 30 minutách mezinabíjení se 24V baterie dobije na 50 % své kapacity. U 80V baterie to trvá pouze 53 minut. Plného nabití 24V baterie je dosaženo za 80 minut a nabití 80V baterie trvá 105 minut. Díky rychlému nabíjení a mezinabíjení, například během přestávek a prostojů, jsou Vaše vozidla nepřetržitě dostupná, což zvyšuje flexibilitu Vašich každodenních skladovacích operací.

Li-Ion běžec

Vždy plně nabito.

Konstantní výkon.

Výkon Li-Ion baterií je lepší než u olověných akumulátorů. Díky možnostem hlubšího vybití a konstantního průběhu napětí je i při menším nabití k dispozici více energie než u olověných akumulátorů. Při brzdění získávají baterie energii zpátky a v důsledku lepší celkové účinnosti umožňují dosáhnout až o 20 % větší úspory energie. Navíc komunikace mezi baterií a nabíječkou zajišťuje efektivní a rychlé nabíjení.

Li-Ion běžec

Vždy připraven.

Bez čekání.

Li-Ion baterie jsou vždy připraveny na další kolo. A nepotřebují žádné přestávky. Jsou zcela bezúdržbové a neuvolňují žádné plyny. Nemusíte tak ztrácet čas údržbou, servisem nebo dalšími požadavky Vaší infrastruktury a ušetříte finanční prostředky. Prostoje jsou s Li-Ion bateriemi také minulostí.

Li-Ion technologie

V akci třikrát déle.

Díky dlouhé životnosti.

Li-Ion baterie, stejně jako špičkoví běžci, podávají neustále působivé výkony. Vydrží totiž třikrát déle než tradiční energetická úložiště. Jejich neobyčejná výdrž a vysoká efektivita zabezpečí Vaši investici a sníží Vaše náklady na energie.

Portrét Dr. Brzoska
Dr. Lars Brzoska
Předseda představenstva

„Žádná jiná značka na světě nemá v provozu tolik vozíků s Li-Ion bateriemi, jako Jungheinrich."

Li-Ion

Špičkový výkon se špičkovým týmem.

Dokonale synchronizovaný systém.

Aby si špičkový běžec udržel špičkový výkon, potřebuje k tomu podporu celého týmu. A to samé platí i pro Li-Ion baterie. Plného potenciálu dosáhnou jen tehdy, když vše dokonale spolupracuje. Společnost Jungheinrich Vám, jako jediný dodavatel intralogistických systémů, nabízí kompletní vzájemně propojený systém, který zajišťuje dokonalou komunikaci mezi baterií, nabíječem a vozíkem, a výrazně tak snižuje energetické nároky. Dokonalosti dosahujeme tím, že jsme v současnosti jediným výrobcem průmyslových vozíků na světě, který vyrábí svoje vlastní Li-Ion baterie a zároveň pro Vás zajišťuje jejich implementaci. Náš týmový přístup navíc znamená, že jsme Vám ve všech fázích Vašeho projektu implementace stále k dispozici. Ať už se jedná o modernizaci jednoho vozíku nebo celé flotily. Naši konzultanti jsou Vám během celého procesu připraveni pomoci.

Li-Ion bez kompromisů


Perfektní koordinace na cestě k úspěchu.

Kompletní systém od společnosti Jungheinrich.
Jungheinrich poskytuje komplexní nabídku lithium-iontové technologie z jednoho zdroje: baterienabíječky, vozíky a servis.

Li-Ion technologie


Flexibilní univerzální nabíječka SLH 300 snadno nabíjí baterie Li-Ion i olověné akumulátory.

Průkopník v oblasti Li-Ion technologie - sériové vozíky v provozu od roku 2011.

V soutěži týkající se elektromobility v intralogistice se společnost Jungheinrich přesvědčivě ujala vedení a ovládla trh s lithium-iontovou technologií. Tuto technologii jsme ve společnosti Jungheinrich Energy and Drive Systems (EDS) intenzivně vyvíjeli už od samého začátku v roce 2011 – model EJE 112i byl prvním vozíkem podporujícím implementaci Li-Ion technologie – a neustále jsme rozšiřovali naše portfolio vozíků poháněných Li-Ion bateriemi. Téměř celý náš vozový park je nyní připraven na implementaci Li-Ion technologie.

Podívejte se kde probíhá výroba Li-Ion baterií:

Bezpečné dosahování Vašich cílů.

Li-Ion baterie od společnosti Jungheinrich jsou bezpečné.

S Li-Ion bateriemi od společnosti Jungheinrich jste neustále připraveni k další akci. Naše baterie jsou vyráběny s využitím té nejbezpečnější dostupné chemie článků (lithium-železo-fosfátu), nejsou toxické a neuvolňují žádné plyny. Náš speciálně vyvinutý systém správy baterií využívá propracované funkce k monitorování jednotlivých článků a v případě nebezpečí je pozvolna vypne. O přepravu a likvidaci se stará náš zákaznický servis, čímž je zajištěna maximální bezpečnost lidí i strojů.

Li-Ion běžec


ETV 216i

ETV 216i - první retrak s Li-Ion technologií

ETV 216i je poslední inovací naší lithium-iontové technologie. Jedná se o první vysokozdvižný vozík s výsuvným sloupem s plně integrovanou Li-Ion baterií. Plnou silou a konstantním výkonem umožňuje profesionální vytrvalec dosažení vyšší efektivity a výkonu překládky. Svým revolučním designem zajistí maximální výkonnost Vašeho skladu i v oblasti ergonomie a bezpečnosti.

Více informací o ETV216i

EFG

EFG s Li-Ion technologií

Téměř celý vozový park společnosti Jungheinrich je připraven na implementaci Li-Ion technologie - včetně vysokozdvižných vozíků EFG s protizávažím. Vedle olověných akumulátorů můžete nyní využít i výkonné 80V (500Ah) Li-Ion baterie. Rychlé nabíjecí časy, nulová údržbadlouhá životnost jsou zárukou vyšší manipulační kapacity a energetické účinnosti.

Více informací o EFG

EKS

EKS s Li-Ion baterií (48 V)

Společnost Jungheinrich neustále zvyšuje počet průmyslových vozíků využívajících lithium-iontovou technologii. Naše vertikální vychystávací vozíky EKS série 3 s inovativní 48V baterií zaručují vysoký výkon a bezpečné a efektivní vychystávání. To vše je umožněno díky krátkým nabíjecím časům, nulovým požadavkům na údržbu a obzvláště dlouhou životností.

Začněte využívat Li-Ion technologii i Vy!

Dieselové a plynové vozíky

PRODEJ

E-mail: prodej@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?