+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Servis - originální náhradní díly

Originální náhradní díly

Originál je jistota

Pouze v originálním dílu jsou obsaženy kompetence výrobce

Servis společnosti Jungheinrich po celém světě používá výhradně originální náhradní díly. Pouze ty totiž nabízí nejvyšší míru spolehlivosti a udržení hodnoty z důvodu udržení souhry všech komponent.

Originál udržuje v platnosti nárok na plnění záruky

Jungheinrich zaručuje certifikovanou kvalitu

Pouze originální díly Jungheinrich splňují vysoké požadavky na výkonnost vozíku a materiálu. Použití dílů od externích dodavatelů může mít za následky vážné nehody a finančně náročné výpadky.

Originál přijde dnes v noci

Jungheinrich nabízí 98% celosvětovou míru dostupnosti náhradních dílů

Porouchal se Váš vozík a Vy potřebujete náhradní díl ideálně ještě dnes? Díky noční expresní dodávce náhradních dílů Jungheinrich přímo do vozidla servisního technika u Vás bude náhradní díl už druhý den ráno.

S originálem máte vždy jistotu

Pouze s originálními kolečky a koly Jungheinrich docílí Váš vozík optimálního výkonu. Důvěřujte expertíze výrobce. Nabízíme rozsáhlé portfolio koleček a kol vhodných pro každý vozík.

Originální příslušenství a úpravy Jungheinrich

Nové bezpečnostní požadavky, změny v procesech ve skladu a logistice nebo v legislativních předpisech často vedou k tomu, že se změní požadavky kladené na vozíky a periferní systémy skladu. K dosažení potřebného stavu často pomůže jednoduché volitelné příslušenství

Stále plně nabitý vozový park

Plný výkon pro Vaši skladovou logistiku: Jungheinrich nabízí perfektní služby pro Vaše elektrické vozíky. Servis baterií, náhradní baterie a servis nabíječek. Tyto služby udrží Vaše procesy v chodu 24 hodin denně.

Ten nejlepší náhradní díl. Stačí jeden „klik“.

Objednávejte své originální náhradní díly bez námahy a pohodlně pomocí systému Jungheinrich Parts Online.

Servisní auto

SERVIS

E-mail: servis@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?