+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Systémy

Logistické systémy - řešení pro Vaše podnikání

Pokud automatizace a digitalizace zvyšuje požadavky na uspořádání komplexních intralogistických procesů, jsou správnou odpovědí inteligentní logistické systémy. Jejich prostřednictvím připravíte své výrobní a pracovní prostředí na výzvy budoucnosti.

Inteligentní intralogistika

Jako dodavatelé systémů Vám připravíme logistický systém na míru a jako dlouhodobý partner jej implementujeme přesně do rámce Vašich strategických a rozpočtových úvah.

Bezpečné a efektivní procesy v přepravě

Řešení plně automatizované přepravy je ústředním tématem automatický vozíků (AGV). Díky inteligentním systémům automatizace můžeme ověřené sériové vozíky automatizovat a individuálně je upravit v souladu s Vašimi požadavky.

Tok materiálu v dobrých rukou

Efektivnější, bezpečnější a prostorově úspornější přeprava zboží a materiálu je proveditelná. Zařaďte nejvyšší rychlost svých procesů s naší dopravníkovou technikou. Na minimálním prostoru s vysokorychlostní přepravou palet a obalů.

Automatizujte úspěch v logistice

Automatizované sklady, zkráceně ASRS, jsou odpovědí na stále rychlejší cykly objednávek, menší velikosti zásilek a kratší dodací lhůty.

Páteř Vašeho skladu

Regály jsou daleko víc než jen ocel a železo. Jsou klíčem k optimálnímu výkonu překládky. Předpokladem je, že je systém regálů dimenzován podle potřeby. U komplexního dodavatele vybavení skladů získáváte výhody zkušeností a expertízy.

Chytřejším vychystáváním k vyšší efektivitě

Udělejte ze sestavování zakázek a zboží královskou disciplínu vychystávání. Máme pro Vás systémy vychystávání a přípravy objednávek, které připraví Vaši skladovou logistiku na nové a vyšší požadavky zákazníků v časech digitalizace.

Inteligentní propojení

Náš nepřetržitý vývoj v oblasti logistických softwarů Vám zaručí, že i v budoucnosti zvládne všechny Vaše logistické požadavky.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Podívejte se, jak funguje náš automatický VNA sklad ve firmě MODEL OBALY a.s.:

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?