+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Automatický sklad drobných dílů

Automatický sklad drobných dílů

V automatickém skladu drobných dílů (AKL) rozhoduje o výkonnosti rychlost a přesnost při optimálním využití energie. Regálový systém, software, připojené dopravníky a regálové zakladače jsou srdcem zařízení a nabízejí perfektní souhru. 

Náročná řešení s vysokým výkonem a optimálním využitím prostoru

Efektivní skladování drobných dílů je vždy tak dobré, jak dobré jsou související procesy a výsledné výkonové charakteristiky. Požadujete rychlý přístup, vysoký výkon a optimální využití prostoru včetně přímého přístupu ke každé položce? Automatické sklady drobných dílů (AKL) jsou dimenzovány k mimořádně prostorově úspornému skladování drobných dílů v nádobách, krabicích nebo na platech. Vaše zboží je v rámci tohoto systému skladováno volitelně na příčných nosnících nebo na policích při využití celé výšky prostoru až 25 metrů. Nosnost je přitom až 300 kilogramů

Automatický sklad drobných dílů - pro široké portfolio využití

Skladování drobných dílů ve skladu AKL může být pro Vás účelné, především v provedení s jednoduchou a násobnou hloubkou, například ve skladech náhradních dílů, vychystávacích a akumulačních skladech nebo při využití v distribučních skladech nebo centrech. Sklady typu AKL přitom mohou být provedeny k provozu za běžných teplot, ale také k provozu s regulovanou teplotou a v mrazicích skladech s teplotou až –30°.

Nejlepší řešení Vašich požadavků 

Automatické sklady drobných dílů (AKL) jsou stejně individuální, jako Vaše požadavky. V závislosti na četných faktorech tím řešíme celou řadu úkolů. K nalezení optimálního řešení pro Vaše požadavky analyzujeme Vaši strukturu zboží a přepravy včetně procesů a vypracujeme vhodnou koncepci skladu, která odpovídá Vašim potřebám.

Regálové zakladače poslední generace 

Naše chytré regálové zakladače zajistí v automatických skladech drobných dílů (AKL) dosažení nejvyšší rychlosti a přesnosti včetně vynikajícího výkonu. Díky své konsekventně lehké a inovativní konstrukci s mimořádně nízkou výškou k zajíždění je možné optimálně využít dostupné prostory. Energie, která vzniká při brzdění, je akumulována do tak zvaných SuperCaps a je rekuperována pro následné zrychlení hnacího systému. Koncepce modulární konstrukce umožňuje navíc flexibilní přizpůsobení zařízení Vašim individuálním požadavkům ve skladu.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Máte otázky?