+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Regálové systémy

Regálové systémy

Na regálech leží tíha skladu

Optimálně navržený regálový systém je páteří Vašeho skladu. Jako dodavatel komplexních služeb pro Vás vždy najdeme optimální řešení. Od statických přes dynamické regálové systémy až po komplexní automatizovaný sklad.

Odolná a vzájemně propojená komplexní řešení pro Váš regálový systém

Společnost Jungheinrich staví již 60 let na vlastním vývoji, individuálních řešeních a nejvyšší kvalitě. Výsledkem je široká nabídka v oblasti skladování palet, nádob, táců, krabic nebo dlouhých materiálů. Tím se staráme o to, aby naši zákazníci měli všechno pečlivě uložené na správném místě a vždy po ruce. Využitím regálových systémů můžeme výrazně zvýšit kapacitu Vašeho skladu. Jako komplexní dodavatelé bychom společně s Vámi chtěli realizovat optimální řešení regálů, které odpovídá Vašim požadavkům. Může se jednat o statické či dynamické regálové systémy, nebo o komplexní plně automatizované skladové systémy. Vždy vybereme přesně to, co potřebujete k dosažení úspěchů v podnikání.

Efektivita, bezpečnost, spolehlivost, možnost rozšíření

Sklad potřebuje stabilní základ k tomu, aby mohl růst. Vytvořením regálového systému, který odpovídá Vašim požadavkům, je zajištěna optimální efektivita toku materiálu

Účinná je propracovaná moderní technologie. Její funkčnost je například viditelná v perfektní souhře našeho skladového systému Shuttle. Produkt se skládá z kompaktních systémů kanálových skladů a systému Shuttle, tak zvaného pojízdného nosiče palet (Under Pallet Carrier, UPC). Obě komponenty jsou vybaveny volitelnými bezpečnostními systémy tak, aby byla zajištěna co největší ochrana lidí i strojů. Na systému UPC je to například integrovaný systém ochrany osob (PSS). Navíc nabízíme stacionární zařízení k ochraně osob přímo na regál. Princip je prostý. Inteligentní optická závora zajišťuje po úsecích čelo regálu v prostoru těsně nad zemí a zajistí automatické zastavení skladového systému v případě nebezpečí.

Dalším příkladem optimalizovaného skladového zařízení jsou mobilní posuvné paletové regály, které nabízejí hned dvojí přidanou hodnotu. Napojením na systém řízení skladu Jungheinrich WMS můžete šetřit čas i prostor. V každém bloku je otevřena vždy jen jedna ulička, a tím máte k dispozici podstatně větší plochu na regály (až o 90 procent více v porovnání s konvenčními regály na paletované zboží). Kromě toho dovoluje kombinace zařízení s posuvnými regály a retraku výrazně vyšší výkon při manipulaci. Regálové systémy ve spojení s vozíky Jungheinrich jsou ideální k optimalizaci procesů ve skladu a manipulaci se zbožím.

Komplexní řešení od jediného dodavatele

Nabízíme komplexní řešení včetně systému řízení skladu Jungheinrich WMS, které umožňuje vytvoření částečně nebo plně automatizovaného regálového systému v souladu s Vašimi požadavky. Tím jste připraveni na skladování palet, nádob a táců včetně krabic nebo dlouhých materiálů. Nabízíme kompletní plánování skladu, které chápe regály a vozíky jako logistický systém pracující „ruku v ruce“.

Naši odborníci spolu s Vámi navrhnou regálový systém, který bude odpovídat Vašim potřebám. Vašim individuálním požadavkům věnujeme pozornost od analýzy a optimalizace stávajícího zařízení přes návrh projektu nového zařízení až po implementaci a úspěšné předání. Jako generální dodavatel a systémový dodavatel Vám přitom můžeme zajistit, že všechny systémy budou vzájemně spolupracovat. K tomu využíváme našich zkušeností a kompetencí získaných při plánování, projektování, realizaci a zprovozňování několika tisíc skladů.

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?