Stage Ochrana strojů

Ochrana vozíků

K zajištění disponibility Vašich vozíků nestačí pouze pravidelná údržba a opravy. Důležitým aspektem je také prevence nehod. Naše asistenční systémy a služby Vám pomohou zvýšit bezpečnost provozu ve skladu.

Content Zdraví 3

Senzor otřesů

Prevence poškození.

Senzor otřesů od společnosti Jungheinrich stanoví reakci vozíku při nárazech a kolizích. Analýzou shromážděných dat předchází dalším škodám. Modul senzoru reaguje na nárazy vozíku a generuje zvukový nebo vizuální signál. Vozík je automaticky uveden do klidového stavu a může být opět aktivován transpondérem nebo pomocí ovládací jednotky. Senzor otřesů můžete snadno a cenově výhodně dodatečně instalovat na vozíky Jungheinrich.

Výhody pro Vás:

  • Prevence nehod a více bezpečnosti ve skladu
  • Snížení míry škod na vozících způsobených kolizemi
  • Snadná a cenově výhodná dodatečná instalace

Papír patří minulosti, dnes je tu StartSafe! 

Ještě pořád používáte papírové kontrolní seznamy, abyste před zahájením směny provedli kontrolu vozíku? V takovém případě nahraďte nepřehledné rukou psané poznámky webovým portálem StartSafe a ušetřete si čas a administrativu.
 

Rychlá a intuitivní kontrola

Vizuální kontrolu a kontrolu funkce vozíku můžete provést prakticky z každého koncového zařízení, které umožňuje připojení k internetu - třeba z chytrého telefonu nebo tabletu. Po dokončení kontroly obdrží řidič ihned zpětné hlášení o tom, zda je vozík připraven k použití nebo zda nemá nějakou kritickou bezpečnostní chybu. Pokud je rozpoznána chyba, může řidič předat prostřednictvím komentáře podrobné informace odpovědným osobám.

Všechny zprávy přehledně

Kontrolní zprávy jsou uloženy na webovém portálu a jsou zde archivovány. Žádná zpráva se tak neztratí a během několika vteřin ji můžete znovu vyvolat online. Podívejte se hned na výsledky kontrolních zpráv a proveďte rychle opatření, kterými předejdete bezpečnostnímu riziku a provedete opravy dřív, než to bude opravdu drahé. Dokumentací provedených opatření na webovém portálu si vždy zachováte přehled.

Pokud byste kontrolní zprávy přece jen potřebovali v tištěné podobě, můžete je rychle a snadno exportovat.

Výhody pro Vás:

  • Snížení režijních nákladů
  • Jasný přehled o stavu Vašeho vozového parku
  • Zvýšení bezpečnosti ve skladu
  • Použitelné pro všechny vozíky nezávisle na výrobci
  • Cenově výhodné řešení – na vozíku není nutné dělat žádné úpravy.


Další informace o produktech sloužících k ochraně strojů najdete zde:

Systém EasyAccess je produkt ke správě flotily vozíků, který chrání před jejich nedovoleným použitím. Tím ušetříte náklady a zvýšíte bezpečnost ve svém skladu.

Více informací

Zvyšte disponibilitu a efektivitu využití nákladů na Vaši flotilu vozíků využitím systému ISM Online.

Více informací

Kontaktujte nás

Stage Dividendy

RECEPCE JUNGHEINRICH

E-mail: info@jungheinrich.cz

Telefon

+420 313 333 111

Kontaktujte nás

Máte otázky?