+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Skladování

Skladování

Nejlepší využití plochy, rychlý přístup ke všem položkám a dokonalý přehled. Moderní sklad je srdcem logistiky. Jungheinrich Vám nabídne široké portfolio vozíků a regálů, od ručních až po automatické včetně vlastního WMS.

Skladování od podlahy až po 45 metrů

Ať potřebujete skladovat jakékoliv zboží a máte k dispozici jakýkoliv prostor, s našimi komplexními produkty a systémy Vám pomůžeme získat maximální kapacitu.

Kombinace vozíků, regálu a software je základem každého skladu. Důležité je, aby souhra fungovala a celý systém byl nastaven přímo na míru konkrétním podmínkám provozu.

Správný vozík

Manipulační technika je základem každého skladu. Více než 600 standardních variant vozíků Jungheinrich znamená, že si vždy vyberete vhodný stroj pro Vaše podmínky. A pokud by to nestačilo, náš program zakázkové výroby vyrobí jakýkoliv vozík včetně kompletní certifikace a dokumentace přímo pro Vás.

Regály Jungheinrich

Máme více než 60 let zkušeností s vlastním vývojem a výrobou regálových systémů. Od policových, přes regálové až po konzolové pro skladování tyčového materiálu. Umíme Vám navrhnout systém na míru s ohledem na maximální využití plochy Vaší haly, následně systém instalovat i provádět pravidelné zákonem stanovené revize.

Automatické sklady

Automatické sklady představují vysoce efektivní a spolehlivé řešení, které Vám bude sloužit řadu let. V závislosti na Vašich požadavcích a lokálních podmínkách Vám můžeme nabídnout například flexibilní řešení formou Auto VNA skladu s využitím automatických systémových vozíků, případně sklad s jeřábovými zakladači, nebo sklad typu SILO s výškou až 45 metrů. Díky komplexitě naší nabídky neupřednostňujeme jedno řešení, ale vždy vybereme to nejvhodnější přímo pro Vás.

Máte otázky?