+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Skladování

Skladování

Nejlepší využití plochy, rychlý přístup ke všem položkám a dokonalý přehled. Moderní sklad je srdcem logistiky. Jungheinrich Vám nabídne široké portfolio vozíků a regálů, od ručních až po automatické včetně vlastního WMS.

Optimální skladování - zní to tak jednoduše, ale je to stále složitější.

V dnešní době e-commerce a globálních logistických procesů je třeba skladovat a vychystávat stále rozmanitější sortiment produktů rychleji než kdykoli předtím. Časově, nákladově a prostorově optimalizované skladování se tak stává stále nejdůležitějším předpokladem úspěchu firem po celém světě. Díky více než 60 letům zkušeností v tomto oboru je společnost Jungheinrich schopna nabídnout ucelenou řadu regálových řešení a skladovacích systémů. Pomůžeme Vám zrychlit a zabezpečit centrální a pracný proces shromažďování zboží a zakázek. Za tímto účelem nabízíme manuální, poloautomatické nebo plně automatizované skladovací systémy z jedné ruky - zahrnující vše od počátečního konceptu až po naše poloautomatické nebo plně automatizované sériové vozíky a řešení na klíč pro kompletní skladové systémy.

Regály - klíč k optimální obrátce

Ať už se jedná o sklady palet, drobných dílů nebo sklady s úzkými uličkami - naše automatické skladovací systémy kombinují maximální efektivitu s optimálním využitím prostoru. Takto by měl fungovat sklad 4.0 - v případě potřeby nepřetržitě, s automaticky řízenými vozíky (AGV) a vše řízeno naším systémem Warehouse Management System (WMS).

V případě našeho systému vícehloubkového skladování usnadňuje poloautomatické skladování palet systém shuttle. Nabízíme také mobilní regálové systémy, které umožňují dosáhnout až 90% úspory nákladů.

Regály jsou pro nás mnohem víc než jen ocel a železo. Regály jsou klíčem k optimální efektivitě obrátkovosti Vašeho zboží. Proto nabízíme integrované plánování skladu, kdy regály a vysokozdvižný vozík nebo regálový zakladač pracují "ruku v ruce" jako součást jediného spolupracujícího skladovacího systému. Nabízíme ucelenou řadu regálových a skladovacích systémů, plošin a skladů typu silo pro uložení všeho - od palet, kontejnerů a zásobníků až po krabice a dlouhé zboží. Můžete tak těžit z optimálního skladování s jistotou, že jste dobře připraveni čelit všem výzvám, které Vám budoucnost může přinést.

Máte otázky?