+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Servis a služby

Servis vozíků

V rámci našich servisních služeb se postaráme o údržbu a opravy Vašeho vozového parku a skladovacího zařízení tak, abyste se mohli zcela a naplno věnovat svému vlastnímu podnikání.

Je pro Vás nejlepší volbou kompletní servis formou balíčku komplexní péče o zákazníka, nebo preferujete údržbu a opravy svého vozového parku a skladu na klíč? Máte možnost volby. Více než 5.400 servisních techniků po celém světě a přes 165 techniků v ČR je tu pro Vás, aby Vám poradili a pomohli. Cílem je vždy předcházet výpadkům a prostojům. A to vše od jediného dodavatele.

K našim základním službám navíc patří inteligentní řízení spotřeby energie pro akumulátory, baterie a nabíječky, pneuservis a bezpečnostní služby. K tomu patří základní úkoly v oblasti intralogistiky jako je servis hydrauliky, školení řidičů a školení bezpečnosti práce nebo kvalifikovaná kontrola regálů. Vše pro Váš úspěch a bezpodmínečnou spolehlivost Vašich logistických procesů.

100% provozuschopnost – 0% riziko

Naši nabídku full servisu nastavíme podle Vašich požadavků a nabídneme Vám jistotu investice prostřednictvím pevně kalkulovaných nákladů.

Akce místo reakce

Pravidelná péče a údržba maximalizuje provozní pohotovost Vašich vozíků. Náš servis nabízí jistotu plánování nastavením individualizovaných intervalů údržby.

Dlouhodobá spolehlivost a životnost vozíků

Včasnou a profesionální výměnou hydraulického oleje s ekologickou likvidací zajistíte dlouhodobou spolehlivost a životnost svých vozíků. To za Vás rádi udělají naši odborníci.

V souladu s předpisy

Provedeme Vás džunglí paragrafů a postaráme se také o to, aby Vaše vozíky byly používány v souladu s bezpečnostními předpisy.

Kvalita pro bezpečnost a maximální výkon

Naši servisní technici mají vždy po ruce vhodný typ pneumatik a dokážou reagovat i na Vaše spontánní potřeby. 

Minimalizace prostojů

Minimalizujte prostoje svých vozíků. To Vám umožní naše hustá síť servisních techniků, která je Vám k dispozici.

Servisní auto

SERVIS

E-mail: servis@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?