+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Přeprava

Přeprava

Úspory nákladů a energie a zároveň spolehlivost a bezpečnost procesu. Takové jsou požadavky na přepravu v dobách logistiky 4.0. K tomu je třeba inteligentně řízený a optimalizovaný pohyb zboží. Máme připraveno více než 600 variant vozíků pro jakýkoliv náklad a vzdálenost.

Přeprava bez řidiče v průmyslu 4.0

Automatizovaná a síťová intralogistická řešení, jako jsou systémy automaticky řízených vozíků (AGV-S) a inteligentní software, hrají ve světě Průmyslu 4.0 stále důležitější roli. Jako jeden z lídrů na trhu v této oblasti jsme ve společnosti Jungheinrich vyvinuli dokonalá řešení pro optimalizaci přepravy a interního toku zboží. Pokud jde o přepravu a přesun Vašeho zboží, přináší AGV-S řadu výhod. Především nabízí maximální efektivitu z hlediska času a energie a zároveň zajišťuje spolehlivost a stabilitu procesů.

Klasická přepravní řešení, která vyhoví všem požadavkům

Kromě automatických řešení nabízí společnost Jungheinrich také ucelenou řadu individuálních řešení pro tradiční, manuální přepravu. Hledáte produkt, který kombinuje silný výkon s hospodárností provozu a maximální manévrovatelností? Pak se podívejte na naše čelní vysokozdvižné vozíky: malé a kompaktní v případě našich elektrických vysokozdvižných vozíků, úsporné díky nízké spotřebě a výkonné v případě našich dieselových a plynových vysokozdvižných vozíků. Naše vysokozdvižné vozíky představují dokonalé řešení pro vnitřní i venkovní použití s nosností od jedné do devíti tun. Široká nabídka nízkozdvižných vozíků a tahačů doplňuje náš široký výběr řešení pro přepravu.

Máte otázky?