+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Přeprava

Přeprava

Úspory nákladů a energie a zároveň spolehlivost a bezpečnost procesu. Takové jsou požadavky na přepravu v dobách logistiky 4.0. K tomu je třeba inteligentně řízený a optimalizovaný pohyb zboží. Máme připraveno více než 600 variant vozíků pro jakýkoliv náklad a vzdálenost.

Více než 600 variant vozíků

Krátké, střední a dlouhé trasy vyžadují různá řešení. V některých skladech může být výhodou použití univerzálních vozíků, jako jsou například elektrické vysokozdvižné vozíky EFG nebo retraky ETV ke kombinované přepravě a naskladnění nebo vyskladnění. Další rozhodující otázkou je, kdo bude vozíky obsluhovat. Častá změna obsluhy nebo řidičů vyžaduje individuální ovládací prvky k tomu, aby bylo možné efektivně a produktivně pracovat.

Pro nejrůznější situace a požadavky nabízí Jungheinrich optimální vozíky, které Vám pomohou zvýšit efektivitu intralogistických procesů. Naši odborní poradci mohou na základě prostředí Vašeho skladu a Vašeho toku zboží a materiálu přesně stanovit, jak má vypadat Vaše ideální flotila. Zároveň vyhodnotí, zda by pro Vás nebylo výhodné využít možnost pronájmu nebo jiný způsob flexibilního financování.

Automatické vozíky pro rutinní přepravu

V rámci Průmyslu 4.0 hrají stále důležitější roli automatizovaná a propojená intralogistická řešení jako jsou automatické vozíky (AGV). Jungheinrich nabízí řešení na klíč k optimalizaci přepravy a vnitropodnikového toku zboží. Systémy AGV zabodují v přepravě především efektivitou, spolehlivostí a bezpečností procesu. 

Systémy AGV je možné využívat i ve smíšeném provozu s ručními vozíky nebo s lidmi. A především - 24 hodin denně bez přestávek, dovolených, nemocí a kocovin.

Máte otázky?