+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi

Výroba

Intralogistika ve výrobě přináší řadu specifických požadavků na techniku a procesní zabezpečení. Naše variabilní systémy tahačů a přívěsných vozíků zaručí pružné a efektivní zásobování výrobních linek i ve velmi stísněných prostorách. Ve spolupráci s ostatní manipulační technikou a systémem Jungheinrich WMS Vám pomůžeme zajistit optimální tok materiálu napříč Vaším provozem.

Greiner PURtec CZ spol. s r.o.

Greiner PURtec potřeboval pro svůj dvousměnný provoz řešení s minimálními prostoji baterií. Jungheinrich překonal očekávaní svými technickými parametry, zajištěním provozu bez prostojů a zároveň zvýšením bezpečnosti a spokojenosti zaměstnanců.

BWI Czech Republic s.r.o.

Pro svůj nový výrobní závod v České republice našla společnost BWI v Jungheinrichu perfektního logistického partnera. Regály s úzkými uličkami, RFID technologie a flotila vozíků pomáhá na cestě k úspěchu logistiky.

Eppendorfer Zentrifugen GmbH

Moderní výrobní závod v Lipsku zajišťuje pro Eppendorf Zentrifugen větší efektivitu ve skladu a eliminuje zbytečná hledání.

Internorm

Regálový systém šitý na míru umožňuje společnosti Internorm (v Damme) rozšíření kapacity o zhruba 4 000 paletových míst pro jejich kvalitní plastové produkty.

PSZ electronic

Elektronika je na vzestupu: Díky novému poloautomatickému skladu s úzkými uličkami a systému Jungheinrich WMS série 2 je nyní přední výrobce kabelů PSZ electronic z Horní Falci ve fázi dynamického růstu.

Gasser GmbH

Skladové procesy ve společnosti Gasser GmbH, rakouském poskytovateli služeb pro oblast zpracovávání kovů, běží jako hodinky – díky našemu systému řízení skladu Jungheinrich WMS.

ThyssenKrupp

Společnost ThyssenKrupp využívá automatický systém od společnosti Jungheinrich na interní přepravu jejich kolejnicových součástí pro schodištové výtahy. Optimální flexibilita a minimální požadavky na prostor byly klíčovými faktory, které vedly k této volbě.

Průmysl 4.0: propojení šetří čas a peníze

Průmysl 4.0 znamená změnu v průmyslové výrobě směrem k vytváření flexibilních struktur s autonomními systémy. Významnou roli přitom hrají automatizovaná a propojená intralogistická řešení, jako jsou například automatické vozíky (AGV) a inteligentní software, jako je systém řízení skladu Jungheinrich WMS.

Automatizace funguje během velmi krátké doby. Brzy poznáte, že se investice do inteligentní aplikace mnohonásobně vyplatila. Díky pokroku v oblasti komunikace, navigace a bezpečnostní techniky jsou systémy AGV velmi flexibilní 24 hodin denně i ve smíšeném provozu s ručně ovládanými vozíky.

Využitím několikrát oceněného logistického rozhraní se navíc podařilo vytvořit rozhraní mezi skladovou technikou a naším systémem řízení skladu Jungheinrich WMS. Logistické rozhraní vysílá zadání k jízdě ze systému WMS do AGV a po dokončení úkolu odesílá zpětné hlášení do systému WMS. Tím můžete dosáhnout dokonalosti Vašich procesů ve skladu bez ohledu na to, zda obrábíte kovy, pracujete v těžkém průmyslu nebo ve strojírenství.

Nakupujte online

Máte otázky?