+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi - chemický a farmaceutický průmysl

Chemický a farmaceutický průmysl

Nejvyšší rychlost a maximální bezpečnost. To jsou důležité požadavky kladené na intralogistické procesy v chemickém a farmaceutickém průmyslu. K tomu Vám poskytneme optimální řešení, od skladu nebezpečných látek s ochranou proti explozi po řešení automatizovaných procesů, která jsou speciálně upravena podle Vašich zvláštních požadavků.

Henkel

Vytvořili jsme distribuční centrum pro slavného výrobce čisticích prostředků Henkel v Rusku, a to během náročné zimy. Řešení je založeno na systému řízení skladu (WMS), který zkracuje přepravní trasy a zároveň snižuje emise CO2.

Sauer GmbH & Co.KG

Příjemným počátečním bodem pro investici do intralogistického systému byla pozitivní role obsluhy a následné rozšíření požadovaného vybavení.

EMS-Chemie

Nový výškový sklad dosahuje výšky 44 metrů a tyčí se nad městem Domat/Ems. To znamená, že tato chemická společnost nyní provozuje nejvyšší budovu tohoto typu ve Švýcarsku. Náš tým je servisním partnerem a sklad postavil v rekordním čase.

Bezpečnost na prvním místě

Logistika pro chemický a farmaceutický průmysl je skutečnou výzvou. Přísné legislativní předpisy a nejvyšší nároky v oblasti bezpečnosti a hygieny při manipulaci s choulostivými a často nebezpečnými výrobky nastavují hranice, které nelze překročit. 

Zákazníci i přesto očekávají stále rychlejší dodávky výrobků při současném dodržení všech legislativou předepsaných bezpečnostních standardů. Snad více než v jiných logistických odvětvích platí v chemickém a farmaceutickém průmyslu pravidlo, že k chybám nesmí docházet. Jungheinrich je na tyto požadavky dobře připraven. Nabízíme komplexní řešení, která optimalizují a efektivně nastaví Váš tok zboží, a přitom odpovídají nejvyšším požadavkům kvality a bezpečnosti. 

Ochrana člověka a životního prostředí

Chemickému a farmaceutickému průmyslu dodáváme speciálně upravené vozíky a systémy, které umožňují bezpečný provoz v prostředí hořlavých plynů, výparů a prachu. Tím ochráníte lidi ve svém podniku i životní prostředí. Vozíky a systémy Jungheinrich plní požadavky evropské směrnice ATEX 2014/24/EU (ATEX = Atmosphères Explosibles). 

Dosažení ještě vyšší bezpečnosti Vašeho skladu zajišťují automatizovaná logistická řešení s vozíky bez řidiče (AGV), které jsou přesně a inteligentně řízeny pomocí systému řízení skladu Jungheinrich WMS. Tím je minimalizováno riziko selhání lidského faktoru. 

Nakupujte online

Máte otázky?