+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Logistika

Logistika

V dobách globalizované logistiky je cenově efektivní poskytování služeb již standardem.  Díky širokému portfolio produktů, od paletových vozíků po plně automatizované sklady, a flexibilním službám a modelům financování jsme Vám připraveni pomoci i v těch nejnáročnějších logistických projektech.

Meyer Logistik s.r.o.

Řidičům chladírenských vozů společnosti Meyer Logistik s.r.o. podstatně ulehčují nakládku a vykládku elektrické paletové vozíky Jungheinrich EJE 114i, které jsou vybaveny integrovanou lithium-iontovou baterií a vestavěným nabíječem. Jsou lehké a kompaktní, nesnižují kapacitu pro přepravu.

Ve společnosti Noerpel má budoucnost zelenou.

Žádné kompromisy u jihoněmeckého poskytovatele dopravních a logistických služeb Noerpel: Agilní a výkonné Li-Ion vozíky ETV 216i ve spojení se systémem správy flotily Jungheinrich pro maximální efektivitu nákladů a energie v moderním skladu se širokými uličkami.

GLX Global Logistic Service

Moderní intralogistické řešení u společnosti GLX Global Logistic Service eliminuje kritická zúžení toku materiálu a značně zvyšuje skladovací kapacitu.

Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG

Migros Verteilbetrieb Neuendorf AG provozuje nejmodernější nepotravinový sklad pro vychystávání a doplňování. Zásobuje celou Migros Group. Naše paletové regály a vysokozdvižné vozíky jsou jádrem tohoto skladu.

pfenning logistics GmbH

Toto 20 hektarové logistické centrum, vlastněné společností pfenning logistics GmbH v Heddesheimu, se spoléhá na naše vysokozdvižné vozíky. Impozantní flotila 88 vysokozdvižných vozíků je energeticky účinná díky funkci rekuperace energie.

Rudolph Logistik

Společnost Rudolph Logistik zavádí komplexní logistická řešení v různých průmyslových oborech. Procesy byly optimalizovány použitím našich automatických vozíků.

Wahl & Co

Logistická společnost Wahl & Co se sídlem v Bielefeldu si při stavbě nového výškového skladu zvolila naše řešení. Jsme hrdí na vysokou kvalitu našich vysokozdvižných vozíků a snadnost jejich integrace do existujícího IT systému.

Bezchybné procesy

Stále kratší dodací lhůty, vyšší cenový tlak, komplexnější požadavky na distribuci. Logistika stojí před náročnými úkoly. Rok co rok musí být v oboru nalezeny nové potenciální úspory tak, aby bylo možné obstát v konkurenci globalizovaného světa. S námi se připravíte na budoucnost.

Pomůžeme Vám zavést pružné procesy s ohledem na co nejhladší a bezchybný chod logistiky. Naše výkonná infrastruktura IT Vám zaručí efektivitu a transparentnost při sledování zásilek.

Automatizací k úsporám

Logistika má mnoho rovin a odráží přitom i požadavky jednotlivých oborů. Nabídka technologických a procesních aplikací je prakticky nekonečná. Náš sklad s úzkými uličkami zaručuje optimální využití prostoru a rychlou přípravu jednotlivých palet. Pro jiné zákazníky z logistické branže je naopak cestou k úspěchu automatický sklad drobných dílů. 

Můžete tak udržet svou logistiku v chodu 24 hodin denně s nasazením minimálního počtu personálu. Úsporněji a bezpečněji než dříve a s maximální mírou efektivity.

Nakupujte online

Máte otázky?