+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Profishop

PROFISHOP

Jungheinrich PROFISHOP nabízí široký výběr výrobků pro průmysl, obchod, řemeslo a různé profese. V tematických okruzích zdvihání a manipulace, přeprava, sklad, provoz, úklid a kancelář můžete snadno a rychle vyhledat a objednat zboží.

Výhody PROFISHOP

V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE:

Prohlédněte si širokou škálu paletových vozíků. 3 různé produktové řady v závislosti na nasazení paletových vozíků s výběrem správného typu koleček, možností různých délek vidlí a nosností. U nás najdete také nůžkové vozíky, vozíky s váhou nebo antikorozní paleťáky pro speciální provozy.

Chcete si ulehčit práci s těžkými břemeny? Vyměňte své ruční paletové vozíky za elektrické a Vaši zaměstnanci Vás budou milovat. Vyberte si z různých nosností, délek vidlí nebo novinku v podobě lithium-iontového pohonu paletového vozíku. Pro každého máme to správné řešení.

Nebo potřebujete Vaše zboží zvedat a stohovat? Právě pro Vás máme připravenou celou řadu elektrických nebo hydraulických ručních vysokozdvižných vozíků. Vyberte si nosnost a zdvih a jednoduše vložte do nákupního košíku.

Ulehčete práci svým zádům a přizvedněte si pracovní plochu do výšky, která Vám vyhovuje. Můžete ji zabudovat do země nebo zvolit variantu s kolečky, vybrat z různých rozměrů a nosností. Pro každého naleznete na Profishopu to pravé.

Pomůžeme i těm, kteří své zboží nepřepravují na paletách. Jungheinrich Profishop nabízí přepravní či transportní vozíky, pomocníky k manipulaci se sudy, podvozky pro přepravu, rudly nebo válečkové dopravníky.

Optimalizujte svou skladovou plochu pomocí regálů – policové, paletové, konzolové nebo na drobné součástky. Sestavení nebylo nikdy jednodušší. Vaše pohodlí a bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Vybavte svůj sklad na našem eshopu. Poskytneme Vám vše od vnitřních i vnějších ochranných prvků, ochran regálů, balící techniky, vybavení dílen a šaten až po označovací systémy či uzávěry.

Potřebujete zametač, odpadkový koš na tříděný odpad nebo průmyslový vysavač k tomu, abyste udrželi Váš pracovní prostor čistý a upravený?

Nakupujte online

Plánování projektů

PROFISHOP

E-mail: profishop@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?