+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Vyberte si vozík na míru požadavkům

O nás

Efektivní procesy jsou pro úspěch společnosti klíčové. Proto se intralogistika stala naší vášní. Zajišťujeme, abyste mohli využívat ty nejvýhodnější produkty, systémy a služby pro své požadavky, bez ohledu na odvětví nebo velikost podniku.

Společnost Jungheinrich AG se sídlem v Hamburgu je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti intralogistiky. Spolehněte se na naše odborné znalosti a naše více než 60leté zkušenosti specialisty na výrobu a služby a zároveň poskytovatele komplexních řešení v oblasti intralogistiky. 

Základní kámen celosvětově úspěšné společnosti položil dne 7. srpna 1953 v malé dílně v hamburské městské části Barmbek dr. Friedrich Jungheinrich a jeho 30 zaměstnanců. Dnes pro Vás po celém světě pracuje více než 16 000 zaměstnanců ve 39 zemích.

Nabízíme široké portfolio produktů od nízkozdvižných vozíků až po plně automatizované logistické systémy s inteligentním softwarovým řešením. Dále nabízíme inovativní servisní a finanční služby. To vše k dosažení nejvyšší výkonnosti skladu a nejefektivnějšího toku materiálu.

S hustou prodejní sítí, kterou tvoří 23 poboček a více než 200 prodejců, Vám dodáme to, co potřebujete. Kdykoliv a kdekoli. Vše od jediného dodavatele. Vše v nejvyšší kvalitě - vyrobeno v Německu. 

Kvalitu služeb od společnosti Jungheinrich si ověříte i po nákupu. Na Vaše zavolání čeká více než 5.400 servisních techniků. Moderní centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu na sever od Hamburgu se postará o náhradní díly. Je schopno realizovat dodávky do 24 hodin 365 dní v roce.

Hledáte spolehlivého partnera, který Vám kreativně, flexibilně a operativně poradí s tokem materiálu a zboží ve Vaší společnosti? Partnera, který Vám vedle poradenství pro Vaše firemní procesy dodá vhodné vozíky a skladovou techniku a také pro Vás vytvoří a zrealizuje komplexní řešení? To vše najdete u nás - od jediného dodavatele a naprosto spolehlivě. Kompletní služby, dlouhá životnost výrobků a výhody přímého prodeje jsou pilířem naší společnosti.

Rádi Vám osobně poradíme. Pomocí našeho vyhledávače najdete nejbližší pobočku a vhodnou kontaktní osobu pro Váš požadavek. Těšíme se na Vás!

Zde můžete získat přehled o vývoji společnosti Jungheinrich od malého podniku s méně než deseti zaměstnanci k současnému mezinárodnímu přednímu poskytovateli v oblasti intralogistiky a k ceslosvětové špičkové značce.

Jungheinrich patří k nejúspěšnějším světovým společnostem v oboru intralogistiky. Jsme špičkovými zaměstnavateli v oboru a nabízíme vynikající perspektivy v celé řadě profesí. Přidejte se k nám!

Na tomto místě naleznete přehled aktuálních slevových akcí na vybrané produkty Jungheinrich. Nabídky jsou časově omezené.

Světem a naším oborem hýbou taková témata, jako je efektivita, lithium-iontová technologie, bezpečnost, digitalizace a automatizace. V rámci těchto témat je náš postoj jasný. Jen ten, kdo nabízí řešení, může něco říkat. Podívejte se, jak Jungheinrich postupuje v rámci témat spojených s kompetencemi.

Jako přední světová společnost zabývající se logistikou jsme zodpovědní za naše aktivity - ekonomicky, ekologicky a sociálně. S naším chápáním udržitelnosti každý den naplňujeme slovo „zodpovědnost“ životem.

Jungheinrich se v každé situaci a okamžiku snaží zohledňovat všechny aspekty správného řízení společnosti. Níže Vám nabízíme  ke stažení politiku společnosti.

Ve společnosti Jungheinrich ČR se v každé situaci snažíme dbát na všechny aspekty správného řízení společnosti. Využíváme k tomu nejen všechny dostupné prostředky, ale také množství směrnic, procesů a dokumentů.

Našim zákazníkům chceme být nablízku nejen při formálních setkáních. Proto pro ně během roku pořádáme spoustu akcí.


Jsme Vám nablízku. Naši specialisté pro jednotlivé oblasti jsou připraveni Vám kdykoliv pomoci po telefonu, e-mailu, na některé z našich poboček či přímo u Vás.

Máte otázky?