Stage O nás

O nás

Akciová společnost Jungheinrich AG se sídlem v Hamburgu je předním světovým dodavatelem řešení především v oblasti intralogistiky. Déle než 60 jsou vždy v centru naší pozornosti otázky a požadavky našich zákazníků.

Základní kámen celosvětově úspěšné společnosti položil dne 7. srpna 1953 v malé dílně v hamburské městské části Barmbek dr. Friedrich Jungheinrich a jeho 30 zaměstnanců. Dnes pro vás po celém světě pracuje více než 16 000 zaměstnanců firmy Jungheinrich ve 39 zemích (více než 5500 jen v Německu) tak, aby pro vás našli ta nejlepší řešení v oblasti interní logistiky a přímo pro vás je optimalizovali a udržovali. Pro maximální užitek zákazníka.

K tomu vám nabízíme celé výrobní portfolio od konvenčních nízkozdvižných vozíků až po plně automatizované logistické systémy s inteligentním softwarovým řešením, které propojí stroje, systémy a procesy, spolu s inovativními servisními a finančními službami, které vzájemně můžete flexibilně kombinovat. K dosažení nejvyšší výkonnosti skladu a nejefektivnějšího toku materiálu.

S hustou přímou prodejní sítí, kterou tvoří 23 poboček a opěrných bodů a více než 200 prodejců, kteří pro vás připraví řešení na míru, vám dodáme to, co potřebujete. Kdykoliv a kdekoli to potřebujete. Vše od jediného dodavatele. Všechno v nejvyšší kvalitě - vyrobeno v Německu. Jste srdečně zváni do každé z těchto poboček, abyste si vyzkoušeli vozíky Jungheinrich. Okamžitě dostupná je celá řada typů vozíků.

Kvalitu Jungheinrich ale uvidíte i po nákupu. Na vaše zavolání čeká 1100 techniků zákaznického servisu, kteří jsou od vás vzdáleni průměrně ne více než 15 km.

Vysoce moderní centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu na sever od Hamburgu se postará o náhradní díly svou schopností realizovat dodávky do 24 hodin 365 dní v roce.

Hledáte spolehlivého partnera, který vám kreativně, flexibilně a operativně poradí s tokem materiálu a zboží ve vaší společnosti? Partnera, který vám vedle poradenství pro vaše firemní procesy dodá vhodné vozíky a skladovou techniku a také pro vás vytvoří a zrealizuje komplexní řešení? To vše najdete u nás - od jediného dodavatele a naprosto spolehlivě: Kompletnost služeb, dlouhou životnost výrobků a výhody přímého prodeje jsou nosné sloupy naší společnosti.

Pro naše zákazníky myslíme vizionářsky a nevyhýbáme se přitom výzvám. Společně s vámi vytvoříme pro vaši společnost optimální řešení. Spolehněte se na naše odborné znalosti a naše více než 60leté zkušenosti specialisty na výrobu a služby a zároveň poskytovatele komplexních řešení v oblasti intralogistiky. Na základě toho jsme schopni poskytnout vaší společnosti praktické impulsy, pomoci ji nasměrovat a tím ji nadchnout a inspirovat a jít společně s vámi dopředu.

Jungheinrich je Vám nablízku

Rádi Vám osobně poradíme. Pomocí našeho vyhledávače najdete nejbližší pobočku a vhodnou kontaktní osobu pro Váš požadavek. Těšíme se na Vás!

Zde můžete získat přehled o vývoji společnosti Jungheinrich od malého podniku s méně než deseti zaměstnanci k současnému mezinárodnímu přednímu poskytovateli v oblasti intralogistiky a k ceslosvětové špičkové značce.

Přidejte se k nám

Jungheinrich patří k nejúspěšnějším světovým společnostem v oboru intralogistiky. Jsme špičkovými zaměstnavateli v oboru a nabízíme vynikající perspektivy v celé řadě profesí. 

Budoucnost má jasný postoj a konsekventní jednání

Světem a naším oborem hýbou taková témata, jako je efektivita, lithium-iontová technologie, bezpečnost, digitalizace a automatizace. V rámci těchto témat je náš postoj jasný. Jen ten, kdo nabízí řešení, může něco říkat. Podívejte se, jak Jungheinrich postupuje v rámci témat spojených s kompetencemi.

Jako přední světová společnost zabývající se logistikou jsme zodpovědní za naše aktivity - ekonomicky, ekologicky a sociálně. S naším chápáním udržitelnosti každý den naplňujeme slovo „zodpovědnost“ životem.

Našim zákazníkům chceme být nablízku nejen při formálních setkáních. Proto pro ně každoročně pořádáme spoustu aktivit. Jsme Vám nablízku. Naši specialisté pro jednotlivé oblasti jsou připravení Vám kdykoliv pomoci po telefonu, e-mailu, na některé z našich poboček či přímo u Vás.

Máte otázky?