+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Automatický tahač - automobilový průmysl

Automobilový průmysl

Elektromobily, autonomní vozidla, zakázková výroba automobilů a nadnárodní dodavatelské řetězce. Automobilový průmysl prožívá rychlé změny, které kladou obrovské nároky na výkon a spolehlivost logistických procesů. S námi budete připraveni na všechny výzvy budoucnosti.

Spolehlivý a bezpečný tok materiálu

Pokud potřebujete současně rozpohybovat různé nosiče a břemena, můžete si vybrat z naší nabídky tahačů s přívěsy. Ty můžete naložit a vyložit přesně na potřebných místech. Návrh řešení a plánování tras se vždy orientuje podle Vašich individuálních požadavků. Především ve výrobě „just in time“ jsou rozhodující přesně nastavené cykly dodávek a odběru materiálu z výrobních strojů. Zde má systém tažných souprav Jungheinrich oproti jednotlivým vozíkům výraznou výhodu, protože přináší nižší náklady a zvýšení bezpečnosti provozu.

Optimalizace a automatizace

Stále více průmyslových podniků využívá automatizaci toku materiálu pomocí automatických vozíků. Především ve standardizovaných úlohách ušetří systém AGV čas a náklady a sníží míru poškození během přepravy. 

Automatizace funguje během velmi krátké doby. Brzy poznáte, že se investice do inteligentní aplikace mnohonásobně vyplatila. Díky pokroku v oblasti komunikace, navigace a bezpečnostní techniky jsou systémy AGV velmi flexibilní 24 hodin denně i ve smíšeném provozu s ručně ovládanými vozíky.

Využitím několikrát oceněného logistického rozhraní se navíc podařilo vytvořit rozhraní mezi skladovou technikou a naším systémem řízení skladu Jungheinrich WMS. Logistické rozhraní vysílá zadání k jízdě ze systému WMS do AGV a po dokončení úkolu odesílá zpětné hlášení do systému WMS. Tím dosáhnete dokonalosti Vašich procesů ve skladu bez ohledu na to, zda obrábíte kovy, pracujete v těžkém průmyslu nebo ve strojírenství.

Nakupujte online

Máme logistické řešení na míru Vašemu oboru.

Poraďte se s námi!

Podpora Jungheinrich

SERVIS

E-mail: servis@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?