+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Potato-farmer reference_[MAM-50258]

Příběhy z praxe

Rádi bychom Vám ukázali, kde všude lze použít naší manipulační techniku. Možná se bude jednat o oblasti a obory, u kterých byste to ani nečekali. Pojďte s námi prožít příběhy vybraných oblastí využití.

I pro Vás dokážeme najít řešení na míru:

Z pole až na Váš talíř

Z pole až na naše talíře musí brambory absolvovat náročnou cestu. Intralogistika od firmy Jungheinrich v tomto procesu hraje velkou roli.

Věřte pevným spojením

Ve výrobě je každý šroub důležitý. Logistické řetězce proto musí být 100% spolehlivéInteligentní logistika je nezbytná, aby bylo možné v pravý čas spojit vše, co má být spojeno.

Na zdraví efektivním procesům

Pokud jde o pivo, 500 let starý německý zákon o čistotě piva stanovuje jasná pravidla hry. Od pěstování chmele po konečnou dodávku sudů. Logistika - ta je naopak veskrze moderní

Když se míč musí dostat do brány

Když přijde objednávka na fotbalový míč, musí se věci dát rychle do pohybu. Nezbytná je dokonalá souhra logistického týmu.

Dát do pohybu papír znamená dát do pohybu lidi

Knihy inspirují a vzdělávají. Ale z výroby k potěšení ze čtení vede dlouhá cesta, kterou doprovází i společnost Jungheinrich.

Firemní časopis informující o novinkách v oblasti manipulační techniky a jejich použití v praxi. Přečtěte si aktuální číslo!

Čelní elektrický vozík EFG

PRODEJ

E-mail: prodej@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?