+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
EKX 516a

Automatický regálový zakladač 1,4-1,6t

  • 11 000 - 13 000 mm
  • 1 400 - 1 600 kg
  • Možnosti postupné automatizace
  • Synchronní reluktanční motor s nízkou náročností údržby
  • Nejrůznější způsoby naskladnění a vyskladnění palet
  • Volitelný integrovaný nabíječ pro provoz 24/7
  • Plánování, realizace a poprodejní podpora od jediného dodavatele

EKX 514a/ 516ka/ 516a

Naše výkonné a modulární modely EKX 516a jsou autonomní transportní vozíky bez řidiče (AGV), vyvinuté na bázi našich osvědčených elektrických vychystávacích vysokozdvižných vozíků / vysokozdvižných vozíků pro třístranné zakládání EKX. Model EKXa se vyznačuje nejvyšším výkonem ve výškách zdvihu až 13 000 mm a nastavuje laťku pro automatizované sklady s úzkými uličkami.Systém je vybaven pohonem 80 V a synchronním reluktančním motorem s minimálními nároky na údržbu a dosahuje tak zcela nových měřítek výkonnosti při současné nízké spotřebě energie. Díky volitelnému integrovanému nabíječi, proudové kolejnici a sběrači proudu je systém vybaven k využití v režimu 24/7. Díky praxí ověřenému indukčnímu vedení v kombinaci s transpondéry RFID je možné dosažení přesné polohy u skladového místa a automatický přechod do jiné uličky. Využitím volitelného příslušenství pro postupnou automatizaci máte otevřenou cestu k procesům ve skladu s maximální disponibilitou, efektivitou a výkonem.

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technologií utečete konkurenci! Maximální výkon při až o 20 % nižší spotřebě energie. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké časy nabíjení. Nulová údržba. Snižte náklady na flotilu vozíků díky nižším provozním nákladům. 

Více informací

Jsme si jisti, že Vás přesvědčíme. Proto Vám zaručujeme, že do 6 měsíců po dodání můžete snadno a rychle bez udání důvodů přejít na původní technologii.

Více informací

Vlastnosti

Přehled modelů

Model Nosnost Výška zdvihu Rychlost jízdy Napětí baterie
ERC 2a 1 400 kg 11 000 mm 10,5 km/h 80 V

Podobné výrobky

Máte otázky?