+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
EKS 215a

Automatický vysokozdvižný vozík

  • 2 750 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Mnohostranný, kompaktní AGV pro bezpečné použití ve smíšeném provozu
  • Výška zdvihu až 6 m a stavitelné vidlice pro vysokou flexibilitu
  • Jednoduchá obsluha s intuitivními možnostmi interakce
  • Hospodárnější provoz 24 / 7 díky lithium-iontové technologii

EKS 215a

Náš kompaktní a všestranný autonomní transportní vozík bez řidiče (AGV) EKS 215a je perfektní volbou pro efektivní smíšený provoz s ručními vozíky a osobami pohybujícími se ve skladu a ve výrobě. 24 V koncepce využití energie s lithium-iontovými bateriemi a funkcí automatického nabíjení zajistí spolu s modulární koncepcí sloupu maximální flexibilitu, stavitelné vidlice a vysoká zbytková nosnost umožní manipulaci se zvláštními nosiči nákladů do prostor, pod které nelze najet, stejně jako vyskladnění do regálů. Pokrokový koncept bezpečnosti s integrovanými senzory pro ochranu osob zaručuje vysokou bezpečnost ve smíšeném provozu a uživatelsky příjemný HMI dotykový displej usnadní interakci mezi člověkem a strojem. Zautomatizujte své manuální procesy pomocí našeho inovativního univerzálního vozíku - EKS 215a.

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technologií utečete konkurenci! Maximální výkon při až o 20 % nižší spotřebě energie. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké časy nabíjení. Nulová údržba. Snižte náklady na flotilu vozíků díky nižším provozním nákladům. 

Více informací

Jsme si jisti, že Vás přesvědčíme. Proto Vám zaručujeme, že do 6 měsíců po dodání můžete snadno a rychle bez udání důvodů přejít na původní technologii.

Více informací

Výhody

Vlastnosti

Přehled modelů

Model Nosnost Výška zdvihu Rychlost jízdy Celková délka Napětí baterie
EKS 215a 1 500 kg 6 000 mm 7 km/h 2 492 mm 24 V

Máte otázky?