+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Reference zákazníků

Reference zákazníků

Případové studie a úspěšné příběhy zákazníků

Bez ohledu na to, zda jste globální hráč, středně velký nebo dokonce malý provoz - poskytujeme Vám inteligentní intralogistická řešení na míru z jednoho zdroje. Jak se přesvědčíte v případových studií, každý náš jedinečný projekt má ve svém středu stejnou základní hodnotu: spokojenost našich zákazníků.

Pomáháme Vám zvýšit zisky a zajistit budoucnost Vašeho podnikání a chápeme, že žádná dvě nastavení skladu nejsou stejná. Každý zákazník má své individuální požadavky, a proto naše produkty, včetně vozíků, logistických systémů, služeb a poradenství v oblasti e-commerce, přizpůsobujeme Vašim individuálním potřebám a standardům.

V našich referencích naleznete řadu úspěšných příběhů pokrývajících různá odvětví. Doufáme, že se k nám připojíte a v níže uvedených studiích objevíte své vlastní budoucí intralogistické řešení.

Případové studie v České republice

Maximální efektivita vychystávání

Vysoká rychlost vychystávání, flexibilita a optimalizace nákladů jsou základními požadavky logistických procesů v maloobchodu a velkoobchodu. Především prudký rozvoj elektronického obchodování vyžaduje inteligentní řešení pro všechny zákazníky. S našimi produkty budete vždy o krok před konkurencí.

Hygiena a bezpečí

V potravinářském a nápojovém průmyslu patří rychlost, flexibilita a hygiena k rozhodujícím faktorům logistických procesů. K tomu, abyste mohli efektivně vyrábět potraviny, nápoje nebo krmiva a včas je distribuovat, nabízíme intralogistická řešení na míru

Efektivita procesů

V dobách globalizované logistiky je cenově efektivní poskytování služeb již standardem.  Díky širokému portfolio produktů, od paletových vozíků po plně automatizované sklady, a flexibilním službám a modelům financování jsme Vám připraveni pomoci i v těch nejnáročnějších logistických projektech.

Hladký chod provozu

Intralogistika ve výrobě přináší řadu specifických požadavků na techniku a procesní zabezpečení. Naše variabilní systémy tahačů a přívěsných vozíků zaručí pružné a efektivní zásobování výrobních linek i ve velmi stísněných prostorách. 

Připravenost na budoucnost

Nadnárodní dodavatelské řetězce, nové trendy, jako je elektromobilita a autonomní řízení. Automobilový průmysl prochází obdobím zásadních změn. High-tech logistická řešení jsou proto důležitější než kdy jindy.

Ochrana zboží i provozu

Nejvyšší rychlost a maximální bezpečnost. To jsou požadavky kladené na intralogistické procesy v chemickém a farmaceutickém průmyslu. K tomu Vám poskytneme optimální řešení, od skladu nebezpečných látek s ochranou proti explozi po řešení automatizovaných procesů.

Máte otázky?