+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Reference zákazníků

Reference zákazníků

Za více než 60 let naší odborné práce jsme navrhli a realizovali nespočet zajímavých a jedinečných řešení. Díky důrazu na kvalitu služeb od návrhu po servis jsme získali velké množství spokojených zákazníků, se kterými dále pracujeme na zefektivnění a rozvoji jejich intralogistických procesů. 

Případové studie v České republice

Maximální efektivita vychystávání

Vysoká rychlost vychystávání, flexibilita a optimalizace nákladů jsou základními požadavky logistických procesů v maloobchodu a velkoobchodu. Především prudký rozvoj elektronického obchodování vyžaduje inteligentní řešení pro všechny zákazníky. S našimi produkty budete vždy o krok před konkurencí.

Hygiena a bezpečí

V potravinářském a nápojovém průmyslu patří rychlost, flexibilita a hygiena k rozhodujícím faktorům logistických procesů. K tomu, abyste mohli efektivně vyrábět potraviny, nápoje nebo krmiva a včas je distribuovat, nabízíme intralogistická řešení na míru

Efektivita procesů

V dobách globalizované logistiky je cenově efektivní poskytování služeb již standardem.  Díky širokému portfolio produktů, od paletových vozíků po plně automatizované sklady, a flexibilním službám a modelům financování jsme Vám připraveni pomoci i v těch nejnáročnějších logistických projektech.

Hladký chod provozu

Intralogistika ve výrobě přináší řadu specifických požadavků na techniku a procesní zabezpečení. Naše variabilní systémy tahačů a přívěsných vozíků zaručí pružné a efektivní zásobování výrobních linek i ve velmi stísněných prostorách. 

Připravenost na budoucnost

Elektromobily, autonomní vozidla, zakázková stavba automobilů a nadnárodní dodavatelské řetězce. Automobilový průmysl prožívá rychlé změny, které kladou obrovské nároky na výkon a spolehlivost logistických procesů. S námi budete připraveni na všechny budoucí výzvy.

Ochrana zboží i provozu

Nejvyšší rychlost a maximální bezpečnost. To jsou požadavky kladené na intralogistické procesy v chemickém a farmaceutickém průmyslu. K tomu Vám poskytneme optimální řešení, od skladu nebezpečných látek s ochranou proti explozi po řešení automatizovaných procesů.

Máte otázky?