+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Kariéra

Kariéra

Společnost Jungheinrich patří k nejúspěšnějším světovým společnostem v oboru intralogistiky. Jsme špičkovými zaměstnavateli v oboru a nabízíme vynikající možnosti v celé řadě profesí. 

Pomocí produktů značky Jungheinrich probíhá každý den v logistických centrech manipulace s milióny položek různého zboží. Bez nás by možná zůstal nejeden nákupní košík prázdný. Jsme předním světovým dodavatelem vysokozdvižných vozíků, kromě toho vyvíjíme také velké skladové systémy až po plně automatizované výškové sklady. Našim zákazníkům přitom nabízíme všechno - od plánování přes výstavbu regálů a vozíků až po vývoj softwaru, poskytování servisu a finančních služeb. Při všem, co děláme, je nám jedna věc vždy jasná: aktivní přístup a odbornost našich zaměstnanců je základem našeho úspěchu. Investujeme do našich talentovaných pracovníků a pěstujeme kulturu otevřenosti, integrity a vzájemného respektu. 

Vaše budoucnost s námi

Bavilo by Vás pracovat se špičkovou technikou ve firmě, která je na prvním místě na českém trhu v oblasti manipulační techniky? Hledáme techniky z celé České republiky

Nezáleží na tom, zda právě dokončujete studia nebo zda jste zkušeným profesionálem. Neustále nabízíme řadu pozic v různých oborech. Přidejte se k nám!

Jungheinrich ČR je dlouhodobě jedničkou na místním trhu. Máme špičkové zázemí a neustále se snažíme zdokonalovat naše služby a produkty.

Jako pracovníci můžete společnosti Jungheinrich důvěřovat. Základem naší spolupráce je podpora Vašich silných stránek.

Máte otázky?