+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Stage Services 2020

Servis a služby

Podporujeme Vaše podnikání ze všech sil.

Intralogistická řešení Jungheinrich rok od roku stanovují další a další standardy kvality inovací.

Naši odborníci jsou Vám kdykoli rychle a spolehlivě k dispozici.

Přestože jsou intralogistické procesy stále složitější a náročnější, existuje jedna neměnná věc, na kterou se můžete vždy spolehnout: Silný tým zákaznického servisu, podpory a logistických operací s náhradními díly Jungheinrich. Aktivně se zapojujeme a zbavujeme Vás problémů. Naše služby šité na míru Vašim požadavkům, různá bezpečnostní a školicí řešení, jakož i globální dodávky originálních náhradních dílů zajišťují, že si Vaše procesy udrží trvale vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti.

Proto máme k pronájmu k dispozici flotilu 600 typů vozíků různé kvality. A kdyby se u Vás vyskytla neočekávaná situace vyžadující servisní zásah, stačí použít aplikaci Jungheinrich Call4Service a naši zkušení a spolehliví servisní technici Vám budou rychle k dispozici. A navíc: Pokud chcete financovat své řešení Jungheinrich, můžete se na nás také spolehnout. Naši odborníci na financování pro Vás najdou to nejlepší řešení.

Soustřeďte se na svou hlavní obchodní činnost – my se postaráme o zbytek.

Servis vozíků

Eliminujeme prostoje.

Servis vozíků.

Opravy vozíků jsou u nás snadné! Eliminujeme nákladné prostoje a při jakémkoli problému vyžadujícímu servis zajistíme rychlé zprovoznění Vašich vozíků, ať už jsou od nás, nebo od jiného výrobce. Díky naší rozsáhlé síti techniků po celém světě stačí zavolat a jeden z více než 5.400 zkušených techniků bude na cestě k Vám, aby Vám poskytl prvotřídní servis. Jen v České republice je pro Vás k dispozici více než 160 techniků!

Výhody:

 • Chyby jsou eliminovány rychleji špičkově vyškolenými servisními techniky.
 • Minimální prostoje díky rychlým dodávkám náhradních dílů.
 • Nejkratší doba odezvy prostřednictvím komplexní celosvětové sítě společnosti Jungheinrich.
 • Trvale vysoká úroveň dostupnosti vozíků díky pravidelnému servisu.
 • Špičkový servis přímo od výrobce.

Na nezbytné opravy reagujeme rychle, ale zároveň děláme vše pro to, aby Vaše vozíky byly neustále provozuschopné. Provádíme pravidelnou údržbu, abychom zvýšili životnost, dostupnost a bezpečnost Vašich vozíků a zajistili, aby jednoduše nikdy nemohlo dojít k závažným poškozením. A tím to nekončí: děláme také všechny požadované bezpečnostní kontroly vozíků a zajišťujeme kvalifikovanost Vašich řidičů prostřednictvím různých školení. Poskytujeme Vám také podporu při ochraně Vašich investic, např. prostřednictvím našich kvalifikovaných inspektorů regálových systémů. Tímto způsobem Vás chráníme před riziky, ke kterým by mohlo dojít kvůli poškozenému vybavení skladu.

Širokou řadu služeb společnosti Jungheinrich můžete využívat podle svých potřeb. Nebo s námi jednoduše uzavřete individuální servisní smlouvu, která bude přizpůsobena Vašim potřebám. Tak budete mít vždy jasný přehled o nákladech v souvislosti s Vašimi vozíky a budete mít pevně pod kontrolou své výdaje.

Servis a služby

Naše náhradní díly Vás zbaví starostí.

Náhradní díly Jungheinrich.

365 dní v roce dělají naši zaměstnanci vše pro to, aby Vám rychle, spolehlivě a po celém světě dodávali originální náhradní díly Jungheinrich. Srdcem naší globální logistické sítě je naše centrum náhradních dílů v Kaltenkirchenu u Hamburku. Díky optimálním procesům a globální distribuční síti se nové díly pro vozíky dostanou v co nejkratší době na jakékoli místo. Více než 100.000 originálních náhradních dílů, které obvykle slouží déle než 10 let, zde čeká, až je budete potřebovat. Služba Jungheinrich Parts Online Vám umožňuje pohodlně objednávat libovolné náhradní díly, které potřebujete – snadno, nepřetržitě a kdekoli se nacházíte. Stačí jedno kliknutí a potřebný náhradní díl je na cestě k Vám.
V rámci Evropy nabízíme také doručení přes noc. Náhradní díly Jungheinrich jsou během noci převezeny přímo k našim lokálním servisním technikům, takže jsou u Vás již následující ráno. Uvidíte, že se náš logistický koncept vyplatí: Díky 98,5% dostupnosti náhradních dílů Vám nabízíme maximální dostupnost pro Vaše vozíky a minimální reakční dobu.

Výhody:

 • 98,5% dostupnost dílů pro vozíky.
 • Nejkratší doba odezvy díky nočnímu expresnímu doručení v rámci Evropy.
 • Originální náhradní díly znamenají, že vozíky, automatické systémy a skladové vybavení si zachovávají svou hodnotu.
 • Více než 100.000 originálních náhradních dílů je běžně k dispozici po dobu delší než 10 let.
 • Originální náhradní díly znamenají, že máte i nadále nárok na záruční reklamace.

Pokud se rozhodnete pro originální náhradní díly Jungheinrich, získáte nejen perfektní logistické služby, ale také špičkovou kvalitu a bezpečnost. Protože pouze certifikovaný originální náhradní díl od výrobce Vám zajistí maximální spolehlivost a zaručí, že si Vaše vozíky nebo logistické systémy zachovají svou hodnotu. 

Logistické systémy

Děláme pro Vás maximum - 24 hodin denně.

Servis a podpora automatických systémů a skladového vybavení.

Nezáleží na tom, kde a kdy – služby a podpora společnosti Jungheinrich pro automatické systémy a skladové vybavení je Vám k dispozici nepřetržitě a po celém světě. Děláme vše pro to, aby Váš systém trvale fungoval na vysoké úrovni.

Nabízíme Vám individuální balíčky servisu a podpory podle potřeby, abychom Vám garantovali maximální kontrolu nákladů a transparentnost. Díky různým servisním balíčkům, jako je flexibilní servis, intervalový servis, prémiový servis a správa materiálu, a také díky individuálním úrovním podpory zajišťujeme bezproblémový provoz a delší životnost Vašich systémů.

Výhody:

 • Vysoká spolehlivost procesu zajištěním dostupnosti systému.
 • Maximální bezpečnost transparentnost nákladů díky individuálním nabídkám servisu a podpory společnosti Jungheinrich.
 • Úzká spolupráce podpory a servisu ušetří spoustu času.
 • Delší životnost systémů díky pravidelnému servisu vozíků s kontrolou a údržbou.
 • Vyšší výkon – získáte více času na Vaši hlavní činnost.

V případě poruchy aktivně začneme jednat a Vaše automatické systémy okamžitě znovu uvedeme do provozu. To vše díky tomu, že naši specialisté ve všech oblastech pro Vás pracují jako tým. Problém vyřeší buď naši softwaroví experti z centrální podpory prostřednictvím vzdáleného přístupu, nebo k Vám díky naší rozsáhlé servisní síti během chvíle dorazí některý z našich speciálně vyškolených techniků.

Naše služba centrální podpory Vám také nabízí pomoc s WMS a řídicími systémy, automatickými vozíky a rádiovými datovými a IT systémy. Vždy zajistíme dostupnost Vašeho systému, kdykoli budete chtít - 365 dní v roce, 24 hodin denně.

Jsme s Vámi na každém kroku.

Společnost Jungheinrich Vám nabízí rozmanitou škálu služeb z jednoho zdroje. 

Rádi pro Vás najdeme to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás!

Servisní auto

SERVIS

E-mail: servis@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?