+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Servis a služby

Servis a služby

Skutečné partnerství a loajalita - na těchto principech postavil dr. Friedrich Jungheinrich naši společnost. Tyto hodnoty jsou platné a mají nejvyšší prioritu dodnes. Týkají se všech zákazníků, dodavatelů nebo zaměstnanců. Jungheinrich staví na dlouhodobých, trvale udržitelných a přímých vztazích. Tyto vztahy stojí na širokém spektru služeb a řešení, ze kterých můžete flexibilně a individuálně vybírat. 

Naše servisní síť zahrnuje více než 4.700 kvalifikovaných techniků zákaznického servisu po celém světě, včetně více než 150 techniků v ČR. Proto mohou být v nejkratší době kdekoliv u Vás.

Kromě servisu vozíků a systémových služeb nabízíme také podporu a poradenství při analýze a optimalizaci Vašich logistických požadavků (např. toku materiálu, řízení vozového parku nebo skladového systému). Stejně tak důležité je pro nás také pracovní prostředí a úkoly Vašich zaměstnanců. Za tímto účelem jsme sestavili komplexní školení, která vychází z našich dlouholetých zkušeností. Jedná se o školení řidičů, vychystávání, správné manipulace s bateriemi či o bezpečnostní školení.

Na jedno se můžete vždy spolehnout. Jungheinrich Vám dodá přesně ten servisní produkt, které potřebujete, bez ohledu na to, zda jste velká nebo malá firma. A to kdekoliv na světě a všude ve stejné špičkové kvalitě.

Zákaznický servis s přidanou hodnotou

Výpadky a prostoje jsou nepříjemné a především drahé. Náš prvotřídní servis nabízí rozmanité služby a perfektně se přizpůsobí Vašim přáním a požadavkům. Můžete si tak být jisti, že Vaše technika bude fungovat hladce a spolehlivě.

Certifikovaná kvalita

Pouze originální náhradní díl zaručuje udržení nároku na záruční plnění pro Váš vozový park. Dodáme Vám Váš originální náhradní díl nočním expresem.

Stále v pohotovosti - kdekoliv a kdykoliv

Jungheinrich spojuje kompetence výrobce se zkušenostmi a odborností dodavatele komplexního řešení. Od plánování přes realizaci až po servis a podporu od pracovníků našeho zákaznického servisu.

Stále plně nabitý vozový park

Plný výkon pro Vaši skladovou logistiku: Jungheinrich nabízí perfektní služby pro Vaše elektrické vozíky. Servis baterií, náhradní baterie a servis nabíječek. Tyto služby udrží Vaše procesy v chodu 24 hodin denně.

Vždy k dispozici

Potřebujete manipulační techniku jen na přechodnou dobu? Nebo potřebujete její dlouhodobější využití? Chcete optimalizovat provoz svého vozového parku? Nebo potřebujete finanční nabídku na míru? Máme řešení pro každou situaci. Zcela podle Vašich potřeb.

Pro bezpečný sklad bez nehod

Od školení řidičů po analýzu „SAFEwalk“: Jungheinrich nabízí nejrůznější služby ke zvýšení bezpečnosti skladu. Ústředním bodem je přitom zdraví řidičů. 

Hledáte návod k obsluze svého paletového nebo vysokozdvižného vozíku Jungheinrich? Využijte funkci vyhledávání níže a vyhledejte vhodný návod k obsluze ke svému vozíku nebo nabíječce Jungheinrich.

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Víceprezident After Sales, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Servis zdaleka není jen o výkonu.

Podívejte se, jak to vypadá v Jungheinrich centru pro náhradními díly v Kaltenkirchenu:

Kontakt

Servisní auto

SERVIS

E-mail: servis@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?