+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Automatické skladové systémy

Automatické skladové systémy

Automatické paletové sklady nebo sklady drobných dílů spojují regálové systémy, software a řídicí jednotky do kompaktního skladového systému. Na tomto místě je třeba nejvyšší míra dynamiky a přesnosti při optimálním využití energie.  

Více výkonu a flexibility pro lepší budoucnost

Krátké cykly objednávek, menší velikosti zásilek, kratší dodací lhůty. Automatické sklady jsou odpovědí na zvyšující se požadavky trhu. Výhoda pro vás: vyšší výkonnost, vyšší rychlost a bezpečnost v oblasti materiálového toku a samozřejmá manipulace s nejrůznějšími nosiči nákladu.

Efektivní skladování drobného materiálu

V automatickém skladu drobných dílů (AKL) rozhoduje o výkonnosti rychlost a přesnost při optimálním využití energie. Regálový systém, software, připojené dopravníky a regálové zakladače jsou srdcem zařízení a nabízejí perfektní souhru. 

Individuálně, podle potřeby a flexibilně

Při skladování drobných dílů existují různé možnosti podle konkrétního využití. Vždy najdeme řešení pro uspokojení Vašich individuálních požadavků.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?