+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Automatizované regálové zakladače

Automatické VNA vozíky

Naše automatické VNA vozíky jsou špičkou v automatizovaných skladech s úzkými uličkami, které zahrnují také regály, software a dopravníkové technologie. Díky dokonalé integraci všeho mohou naše automatické regálové zakladače vykonávat svou práci efektivně a spolehlivě.

Automatizovaný sklad s novým řízením eliminuje potřebu dopravníkové technologie.

Společnost Jungheinrich vytvořila pro společnost ESM Ertl Systemlogistik v Mindenu kompletní intralogistický balíček s inovativními řešeními. Klíčová výhoda: Nová kontrola kontur umožňuje ruční přesun palet v automatizovaném skladu, který nemá žádnou dopravní techniku. Tím se ušetří mnoho času, peněz a místa.

Automatické regálové zakladače Špičkový výkon ve skladech - 24 hodin denně

Pokud se rozhodnete pro jedno nebo více automatických systémových vozíků, Váš sklad bude těžit z maximální dostupnosti, efektivity a výkonu. Vícefrekvenční vodicí drážky a transpondéry v podlaze zajišťují efektivní orientaci v uličkách. Pro nepřetržitý provoz je možné automatický VNA vozík napájet pomocí vodicích lišt umístěných v regálech.


Automatické regálové zakladače Vytvořeno na základě vyspělých sériových vozíků

Automatické systémové vozíky jsou založeny na našich sériových vozících. Tyto vozíky, opakovaně testované a ověřené v praxi, jsou doplněné odpovídajícími automatickými komponenty. Výsledkem této nové konfigurace jsou spolehlivé a efektivní automatické vozíky pro Vaše skladové činnosti s velkou výškou zdvihu.


Retraky Postupná automatizace

Stávající ručně ovládané vozíky můžete také postupně automatizovat a připravit tak svůj sklad s úzkými uličkami na budoucnost. Částečná automatizace v kombinaci s naším oceňovaným systémem warehouseNAVIGATION Vám může pomoci zvýšit obrátku o 25 procent.
Usnadňuje práci obsluze a zajišťuje vysoce přesný příjezd a umístění na skladových místech. 
V plně automatickém režimu se systémové vozíky pohybují v uličkách zcela samostatně a s maximální spolehlivostí zpracovávají jim přidělené přepravní a skladové úkoly. Automatický regálový zakladač: Dokonalá interakce

Infografika ukazuje, co je v automatickém skladu důležité, aby poskytoval špičkový výkon 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více informací


Úspěšná automatizace se správným partnerem.


Regálový zakladač

Řešení na míru pro každé odvětví.

Ať už se jedná o nové provozy, modernizaci nebo rozšíření stávajících provozů: během našich dlouholetých zkušeností s intralogistikou jsme radili mnoha malým, středním i velkým společnostem po celém světě při automatizaci jejich procesů a zároveň jsme byli hlavním dodavatelem po celou dobu trvání jejich projektů.

Chcete posunout efektivitu skladu na novou úroveň?

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?