Stage Dodavatel systémů
Inteligentní intralogistika do Vašeho skladu

Logistické systémy

Na základě rozsáhlých znalostí procesů pro vás navrhneme logistický systém na míru nezávisle na stupni automatizace. A pozvedneme tak spolu s vámi vaši efektivitu a produktivitu na zcela novou úroveň.

Systematické zvyšování efektivity a produktivity

Inteligentní intralogistiku chápeme jako nejlepší souhru člověka, stroje, softwaru a individuálního prostředí ve skladu. Výhody z tohoto uspořádání získává malý i středně velký podnik stejně jako globální společnost s komplexními sklady a vysokou mírou automatizace. Důvodem je, že výsledkem systematického pohledu na efektivitu a produktivitu, tedy systémové nazírání na komplexní systém, je zcela nový potenciál. Vhodným řešením přitom nemusí být vždy nutně automatizace. Upravíme pro vás tok zboží nebo materiálu ve vašem skladu na míru. Pomocí ručních, poloautomatizovaných nebo plně automatických procesů - přesně podle toho, co potřebujete.

Content dodavatel systému nejlepší logistická značka

Nejlepší značka v oboru logistiky

Při výběru „nejlepší značky v oboru logistiky“ si Jungheinrich stojí dost vysoko na žebříčku přízně zákazníků.

„Nejde pouze o efektivitu, ale také o udržitelný rozvoj.”

Základem prvotřídních skladových systémů je partnerství

Spoléhejte ve svých projektech na kompetentního partnera, trvale udržitelné koncepce inteligentního řešení a na prvotřídní servis a podporu. Jsme na téhle cestě s vámi od prvního poradenství v oblasti toku materiálu, přes plánování logistiky a projekt až po realizaci vašeho zařízení. Jako generální dodavatel vám přitom poskytneme vaši vlastní kontaktní osobu, která koordinuje všechny zúčastněné profese a má neustálý přehled. I po úspěšném dokončení projektu se můžete spolehnout na náš bohatý program poprodejních služeb s hustou sítí vlastních techniků zákaznického servisu po celém světě. Vaše zařízení tak zůstane trvale na kurzu úspěchu a perspektivy.


Kvalita a spolehlivost napříč všemi profesemi

Jungheinrich disponuje jedinečnou světovou zkušeností v oboru logistických systémů a širokým portfoliem výrobků. Od paletových vozíků přes vysokozdvižné vozíky do výškových regálů až po regálové zakladače a dopravníkovou techniku. Abychom přitom zajistili kvalitu a spolehlivost našich řešení, nedáváme výrobu rozhodujících komponent pro intralogistiku a příslušné služby do cizích rukou. Můžeme vás tak spolehlivě, dlouhodobě a bez kompromisů podporovat při dosahování cílů vašeho podnikání.

„Automatizace přináší efektivitu.“

Řešení v oboru automatizace – tak individuální, jako váš sklad

V digitalizovaném světě, který je stále rychlejší a rytmus pohybu zboží je stále razantnější, rozhoduje o úspěšnosti harmonická choreografie skladu. Spolu s vámi najdeme správnou míru automatizace a optimální komponenty pro automatizaci. Jako partneři pro automatizaci vás provedeme krok za krokem od první myšlenky přes uvedení do provozu až po rozšiřování skladu a servis.


3 kroky k automatizaci na klíč.

Více informací

Stage Projektové služby

Systematická cesta k vyšší efektivitě.

Máte otázky?