+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Miniload

Jeřábové zakladače drobných dílů

Krátké cykly, přímý přístup ke každé položce, maximální výkon a optimální využití prostoru. Naše automatické sklady nabízí řešení skladování drobných dílů s velkým počtem různých položek při maximálních požadavcích na průtok zboží. 

Nejvýškonněšjí Miniload ve své třídě

Jungheinrich developed the stacker cranes for miniload warehouses in-house using innovative technologies to deliver peak performance in throughput, space utilisation and energy efficiency. This is how we set efficiency in motion in your miniload warehouse.

Společnost Jungheinrich vyvinula jeřábové zakladače pro sklady typu miniload s využitím inovativních technologií, které poskytují špičkový výkon z hlediska obrátkovosti zboží, využití prostoru a energetické účinnosti. Takto rozpohybujeme efektivitu ve Vašem skladu miniload.

Jeřábové zakladače

Minimální provozní náklady - maximální využití prostoru.

Jeřábový zakladač poskytuje nejen nejvyšší rychlost pojezdu a zrychlení, ale nabízí také nejvyšší energetickou účinnost při optimálním využití objemu skladu. Nejlepší řešení automatizace ve své třídě pro prostorově úsporné skladování drobných dílů v kontejnerech či krabicích.

Zakladač miniload

Nejvyšší výkon ve své třídě

STC 2B1A je ve své třídě nejvýkonnější miniload na světě. S rychlostí pojezdu vyšší než 6 m/s a maximálním zrychlením vyšším než 5,3 m/s² lze výrazně zvýšit obrátkovost zboží, tedy počet operací zaskladnění nebo vyskladnění za hodinu. To řadí STC 2B1A mezi to nejlepší z vysoce výkonných zařízení. 


Miniload

Maximální energetická účinnost

Použití SuperCaps umožňuje ušetřit energii uvolněnou při brzdění a znovu ji využít. To umožňuje Miniloadu vyrovnat enormní špičky spotřeby, ke kterým dochází při zrychlování a zpomalování. V důsledku toho může být napájecí výkon snížen na polovinu. To znamená značné úspory nákladů jak z hlediska dodávek energie, tak i spotřeby energie.


Miniload

Nejmenší rozměry ve své třídě

Vzhledem ke konstrukčnímu řešení vodicí kolejnice je podlahový nosník zapuštěn do kolejnice, čímž se výrazně snižují horní a spodní nájezdové rozměry. Pojezdová plocha hlavních kol je pouze asi 55 mm nad podlahou namísto tržních standardů 150 až 250 mm.


Miniload

Maximální objem skladu.

Další novinkou je prostorově úsporný pohon Omega integrovaný v základně sloupu. Díky úzké a lehké konstrukci lze pohon umístit mezi rozvaděč a sloup. V důsledku toho se také výrazně zmenšily přední a zadní nájezdové rozměry.

STC 2B1A proto dosahuje nejnižších rozměrů ve své třídě. Výsledek: maximalizovaný objem skladu.


Miniload

Více rozšíření

Inovativního designu a extrémně lehké konstrukce sloupu bylo dosaženo použitím velmi lehkých hliníkových vytlačovaných profilů s příčnými výztuhami vyrobenými z hliníkového odlitku. To umožňuje nízkou celkovou hmotnost Miniload a flexibilní rozšíření sloupu. V rámci celé „rodiny“ Miniload lze dosáhnout výšky stožáru 25 metrů.


Automatizace

Vyšší produktivita

Se správným partnerem se automatizace logistiky nemusíte bát. Jako kompetentní partneři v oboru automatizace naplánujeme a zrealizujeme logistický systém v souladu s Vašimi potřebami.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Jeřábové zakladače

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?