+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Miniload

Jeřábové zakladače drobných dílů

Krátké cykly, přímý přístup ke každé položce, maximální výkon a optimální využití prostoru. Naše automatické sklady nabízí řešení skladování drobných dílů s velkým počtem různých položek při maximálních požadavcích na průtok zboží. 

Efektivní a systematické skladování drobných dílů

S automatickým skladem drobných dílů (AKL) a regálovým zakladačem od společnosti Jungheinrich, který je srdcem zařízení, dosáhnete optimálního výkonu. Rychlý přístup, vysoká průchodnost, optimální využití prostoru. Systém AKL je individuálně navržen v souladu s Vašimi požadavky. Tím zajistíte prostorově úsporné dynamické skladování drobných dílů v přepravkách, krabicích nebo na platech. Provedení je přitom tvořeno aplikacemi s jednoduchou nebo vícenásobnou hloubkou, například jako sklad náhradních dílů, vychystávací a akumulační sklad nebo jako distribuční sklad.

Rychlostí k maximálnímu výkonu

Automatický sklad drobných dílů Jungheinrich plně využívá až 25 m výšky prostoru. Vaše skladované zboží bude volitelně naskladněno a vyskladněno z příčných nosníků nebo polic. O rychlost naskladnění a vyskladnění se postarají naše regálové zakladače s rychlostí pojezdu až 6 m/s a se zrychlením až 5,3 m/s². Vaši plnou výkonnost snadno zajistí vysoce výkonná zařízení i ve vícesměnném provozu (24/7). Plně automaticky a zcela spolehlivě.

Efektivní využití energie - SuperCaps

SuperCaps jsou součástí konfigurace pohonu našich regálových zakladačů drobných dílů. Umožňují dosažení mimořádně inteligentního a hospodárného řízení energie. Při brzdění se energie ukládá v SuperCaps a pro potřeby následného zrychlení je vedena zpět do hnacího ústrojí. Tím se výrazně snižuje spotřeba elektrické energie a potřebný příkon z elektrické sítě, což vede k celkovému výraznému snížení provozních nákladů

Inovativní konstrukce s celou řadou výhod

Naše poslední generace regálových zakladačů pro drobné díly Vás osloví také moderní konstrukcí. Lehká konstrukce šetří energii a moderní design sloupu umožňuje pružné nastavení výkonu regálového zakladače. Inovativní koncepce pojezdových kolejnic s pohonem typu Omega integrovaným do paty sloupu navíc umožňuje dosažení nejnižších rozměrů k zajíždění pod palety ve své třídě a tím dochází k ještě optimálnějšímu využití prostoru.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Kontakt

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?