+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

Žádné kompromisy: Vozík ERD 220i mění definici kompaktnosti, bezpečnosti a ergonomie.

Více informací

Spolehlivý dodavatel Vám dokáže vypočítat zbytkovou nosnost. I tak se ale během provozu vozíku můžete dostat do situace, kdy manipulujete neobvyklé břemeno a je tak dobré znát princip výpočtu, co zbytkovou nosnost ovlivňuje a jak se vyznat v diagramech na Vašem vozíku.

Více informací

Lídr české e-commerce, společnost Alza.cz a.s., se v Úžicích specializuje na skladování bílé techniky, velkých televizí, sortimentu hobby a dalšího nadrozměrného zboží. V současné době s manipulací pomáhá okolo 30 vozíků Jungheinrich v závislosti na sezóně.

Více informací

Nový elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík Jungheinrich ERD 220i získal prestižní designové ocenění Red Dot: Best of the Best. Vozík, který je díky novému konceptu lithium-iontových baterií o 25 procent kratší než jeho předchůdce, si získal porotu svým novátorským a převratným designem. 

Více informací

Nový automatický vozík na samostatné zaskladňování zboží až do výšky 6 metrů. Nový podvozek zabírá menší plochu a nabízí více možností nasazení ve vnitropodnikové přepravě a transportu hotových výrobků
 

Více informací

Společnost JYSK v minulosti používala ruční paletové vozíky pro přepravu zboží ze skladu na prodejnu a pro vykládku z kamionů. S cílem usnadnění práce zaměstnancům bylo rozhodnuto pro nákup elektrických paletových vozíků - a to na všechny pobočky v ČR a na Slovensku. 

Více informací

V březnu jsme oslovili zákazníky s žádostí o účast v průzkumu týkajícího se aktuálních trendů v logistice. Jak tedy přemýšlí o našem oboru ti, kteří ho utváří?

Více informací

Ve společnosti R&K spol. s r.o. vznikla potřeba nového vozíku pro vykládku kamionu a převoz palet mezi skladem a výrobou. Volba nakonec padla na repasovaný plynový vozík Jungheinrich TFG 320.

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?