+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

Nové logistické centrum s nejmodernější skladovací a přepravní technikou v Altdorfu s téměř 4.000 paletovými místy a skladem typu shuttle na přepravky s dalšími 94.000 skladovacími místy.

Více informací

Elektrický nízkozdvižný vozík Jungheinrich ERE 225i získal světoznámou cenu iF Design Award v kategorii "Automobily a vozidla".

Více informací

Novinka v portfoliu společnosti Jungheinrich: LiftLiner®, agilní a kompaktní tažná souprava pro vyšší efektivitu v intralogistice.

Více informací

Jungheinrich byl se svými 1 160 m2 plochy opět největším vystavovatelem na veletrhu LogiMAT.

Více informací

Jungheinrich kupuje společnost Industrial Truck Sales New Zealand Forklifts (ITS Forklifts) a zakládá na Novém Zélandu svou 41. prodejní jednotku

Více informací

V pivovarech přímo v Plzni od nového roku jezdí více než 65 elektrických vozíků Jungheinrich nejrůznějších specifikací - od ručně vedených po čelní s nosností 5 tun.

Více informací

Panattoni, ve spolupráci s investiční skupinou RSJ, slavnostně zahájil výstavbu jedné z nejmodernějších výrobních hal na světě pro předního světového dodavatele manipulační techniky Jungheinrich.

Více informací

Jungheinrich prosazuje automatizaci a digitalizaci intralogistiky a otevírá nové vývojové centrum v Záhřebu.

Více informací

Pilotní projekt poprodejního servisu s neutrálními emisemi CO2 v Norsku zahrnuje mimo jiné méně ujetých kilometrů díky dynamickému plánování tras. Projekt udržitelné vodní energie následně kompenzuje emise, kterým se nelze vyhnout
 

Více informací
Dva odborníci a řešení pro budoucnost

Společnost DAX řešila výrazný růst společnosti zavedením automatického toku materiálu. Vysoce efektivní přepravu 11 000 dílů týdně nyní zajišťuje automatický vozík Jungheinrich ERC 213a v kombinaci se softwarem TRUMPF TruTops Fab Logistic.

Více informací

Využijte evropské dotační programy k transformaci Vaší logistiky!

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?