+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

Budova o rozloze 37 000 m2 je součástí průmyslové zóny Panattoni Park Chomutov North a disponuje řadou moderních technologií. Investice do samotné budovy, kterou financuje investiční skupina RSJ, přesahuje 1,5 miliardy korun, čímž se řadí mezi největší v regionu. 

Více informací

Skladové plošiny a galerie jsou vhodné pro celkové navýšení plochy skladu.

Více informací

Díky Jungheinrich warehouseNAVIGATION došlo ke zvýšení produktivity manipulace až o 16 %.

Více informací

Jungheinrich kupuje skupinu Storage Solutions, poskytovatele regálových řešení a automatizací skladů v USA.

Více informací
Jednoduché - spolehlivé - dostupné - skladem

Nové vysokozdvižné vozíky EFG jsou cenově výhodné základní modely pro klasické přepravní a skladovací úkoly s nosností od 1,6 až 3 t.

Více informací

Jungheinrich přechází na elektronické podepisování smluv.

Více informací

První PowerCube společnosti Jungheinrich míří do Švýcarska. Společnost M. Schönenberger AG si pro svůj závod v Mellingenu objednala vysoce inovativní a prostorově mimořádně efektivní kompaktní sklad pro boxy a připravuje se na další růst.

Více informací

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko patří mezi jednoho z největších světových producentů značek společnosti Coca-Cola. V loňském roce zde proběhl tendr, jehož cílem bylo obměnit většinu flotily manipulační techniky. 

Více informací

Vozíky Jungheinrich zásobují výrobní linky v ZETOR TRACTORS a.s.

Více informací

Společnost JT Energy Systems za přítomnosti saského premiéra Michaela Kretschmera otevřela bateriové úložiště o výkonu 25 MW ve Freibergu. Tato megabaterie je největší v Sasku a patří mezi nejvýkonnější svého druhu v Německu.

Více informací

Skvělé ocenění pro kompaktní vozík. Elektrický nízkozdvižný vozík ERE 225i společnosti Jungheinrich získal ocenění za design Red Dot Award.

Více informací
Opětovný důkaz důvěry

15 let partnerství - díky úspěšné spolupráci založené na důvěře od první fáze výstavby byl Jungheinrich pověřen dalším rozšířením centrálního skladu. 

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?