+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

První PowerCube společnosti Jungheinrich míří do Švýcarska. Společnost M. Schönenberger AG si pro svůj závod v Mellingenu objednala vysoce inovativní a prostorově mimořádně efektivní kompaktní sklad pro boxy a připravuje se na další růst.

Více informací

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko patří mezi jednoho z největších světových producentů značek společnosti Coca-Cola. V loňském roce zde proběhl tendr, jehož cílem bylo obměnit většinu flotily manipulační techniky. 

Více informací

Vozíky Jungheinrich zásobují výrobní linky v ZETOR TRACTORS a.s.

Více informací

Společnost JT Energy Systems za přítomnosti saského premiéra Michaela Kretschmera otevřela bateriové úložiště o výkonu 25 MW ve Freibergu. Tato megabaterie je největší v Sasku a patří mezi nejvýkonnější svého druhu v Německu.

Více informací

Nové vysokozdvižné vozíky EFG jsou cenově výhodné základní modely pro klasické přepravní a skladovací úkoly s nosností od 1,6 až po 3 tuny.

Více informací

Skvělé ocenění pro kompaktní vozík. Elektrický nízkozdvižný vozík ERE 225i společnosti Jungheinrich získal ocenění za design Red Dot Award.

Více informací
Opětovný důkaz důvěry

15 let partnerství - díky úspěšné spolupráci založené na důvěře od první fáze výstavby byl Jungheinrich pověřen dalším rozšířením centrálního skladu. 

Více informací

Společnost Jungheinrich dodala svůj 100 000. vozík s lithium-iontovou baterií. Retrak ETV 216i byl dodán spolu s 15 stejnými vozíky do skladu Amazonu v Lipsku, kde je již v provozu přibližně 140 dalších elektrických vozíků Jungheinrich.

Více informací

Tento elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík zaujal porotu svou jedinečnou kombinací kompaktnosti, bezpečnosti a ergonomie a úspěšně porazil konkurenci v kategorii "Speciální vozidla".

Více informací

Nové logistické centrum s nejmodernější skladovací a přepravní technikou v Altdorfu s téměř 4.000 paletovými místy a skladem typu shuttle na přepravky s dalšími 94.000 skladovacími místy.

Více informací

Elektrický nízkozdvižný vozík Jungheinrich ERE 225i získal světoznámou cenu iF Design Award v kategorii "Automobily a vozidla".

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?