+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

Jen pár kilometrů od Českého Brodu najdete obec Tuchoraz, kterou ze všech stran obklopují jablečné sady. Právě zde se sklizní jablek pomáhají vozíky Jungheinrich.

Více informací

42 metrů vysoký výškový sklad typu silo. Jednokolejné řešení s mostem tvoří nové přepravní trasy. Všechny systémy a komponenty z jednoho zdroje.
 

Více informací

Jungheinrich je pro TQM - holding s.r.o. výhradním obchodním partnerem pro regálové systémy, zakladače a skladovací a manipulační techniku od počátku jejich podnikání.

Více informací

Automatizujeme zásobování materiálem pro výrobu motorů společnosti Audi v maďarském Györu. K tomuto účelu slouží 6 automatických tahačů EZS 350a. Na trase dlouhé 1.000 metrů obsluhují automatizované tahače 57 stanovišť, čímž zajišťují mimořádně efektivní a spolehlivou přepravu.  

Více informací

Žádné kompromisy: Vozík ERD 220i mění definici kompaktnosti, bezpečnosti a ergonomie.

Více informací

Spolehlivý dodavatel Vám dokáže vypočítat zbytkovou nosnost. I tak se ale během provozu vozíku můžete dostat do situace, kdy manipulujete neobvyklé břemeno a je tak dobré znát princip výpočtu, co zbytkovou nosnost ovlivňuje a jak se vyznat v diagramech na Vašem vozíku.

Více informací

Lídr české e-commerce, společnost Alza.cz a.s., se v Úžicích specializuje na skladování bílé techniky, velkých televizí, sortimentu hobby a dalšího nadrozměrného zboží. V současné době s manipulací pomáhá okolo 30 vozíků Jungheinrich v závislosti na sezóně.

Více informací

Nový elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík Jungheinrich ERD 220i získal prestižní designové ocenění Red Dot: Best of the Best. Vozík, který je díky novému konceptu lithium-iontových baterií o 25 procent kratší než jeho předchůdce, si získal porotu svým novátorským a převratným designem. 

Více informací

Nový automatický vozík na samostatné zaskladňování zboží až do výšky 6 metrů. Nový podvozek zabírá menší plochu a nabízí více možností nasazení ve vnitropodnikové přepravě a transportu hotových výrobků
 

Více informací

Společnost JYSK v minulosti používala ruční paletové vozíky pro přepravu zboží ze skladu na prodejnu a pro vykládku z kamionů. S cílem usnadnění práce zaměstnancům bylo rozhodnuto pro nákup elektrických paletových vozíků - a to na všechny pobočky v ČR a na Slovensku. 

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?