+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Home Office, Homeschooling_[MAM-55085]

Blog

Na této stránce naleznete informace o novinkách v oblasti manipulační techniky, logistiky, o aktuálních technologických trendech a realizacích v České republice i v zahraničí.

Mobilní roboti a automatické zakladače

Jungheinrich staví plně automatizované logistické centrum s mobilními roboty arculee AMR pro nizozemskou společnost Prodrive Technologies.

Více informací
Výroba retraků od roku 2023 v ČR

​​​​​​Společnost Jungheinrich rozšiřuje své výrobní kapacity o nový závod v českém Chomutově. Od roku 2023 bude v tomto závodě o rozloze zhruba 37 000 metrů čtverečních probíhat zejména výroba retraků.

Více informací
Tvoříme budoucnost intralogistiky

Dvě společnosti, jejichž cílem je dosáhnout udržitelnosti prostřednictvím efektivní automatizace se spojily, aby vytvořily průkopnická automatizační řešení pro Vaše podnikání.

Více informací
Společně na cestě k e-mobilitě a udržitelnosti

Společnost Jungheinrich a Nico Rosberg spojí své síly při prosazování elektromobility a udržitelnosti. Podnikatel v oblasti udržitelnosti a mistr světa Formule 1 z roku 2016 bude jako ambasador značky reprezentovat předního světového dodavatele řešení pro intralogistiku.

Více informací

Jen pár kilometrů od Českého Brodu najdete obec Tuchoraz, kterou ze všech stran obklopují jablečné sady. Právě zde se sklizní jablek pomáhají vozíky Jungheinrich.

Více informací

42 metrů vysoký výškový sklad typu silo. Jednokolejné řešení s mostem tvoří nové přepravní trasy. Všechny systémy a komponenty z jednoho zdroje.
 

Více informací

Jungheinrich je pro TQM - holding s.r.o. výhradním obchodním partnerem pro regálové systémy, zakladače a skladovací a manipulační techniku od počátku jejich podnikání.

Více informací

Automatizujeme zásobování materiálem pro výrobu motorů společnosti Audi v maďarském Györu. K tomuto účelu slouží 6 automatických tahačů EZS 350a. Na trase dlouhé 1.000 metrů obsluhují automatizované tahače 57 stanovišť, čímž zajišťují mimořádně efektivní a spolehlivou přepravu.  

Více informací

Žádné kompromisy: Vozík ERD 220i mění definici kompaktnosti, bezpečnosti a ergonomie.

Více informací

Spolehlivý dodavatel Vám dokáže vypočítat zbytkovou nosnost. I tak se ale během provozu vozíku můžete dostat do situace, kdy manipulujete neobvyklé břemeno a je tak dobré znát princip výpočtu, co zbytkovou nosnost ovlivňuje a jak se vyznat v diagramech na Vašem vozíku.

Více informací

Reference zákazníků

Zajímavosti z oblasti manipulační techniky

Máte otázky?