Stage ERE 225a

Automatizovaný nízkozdvižný vozík

  • 122 - 122 mm
  • 2500 - 2500 kg
  • Automatické, spolehlivé a bezpečné za provozu
  • Optimalizované trasy
  • Používání existujících dopravních cest
  • Krátká doba návratnosti
  • Vysoká nosnost
  • Přizpůsobení specifikám projektu díky možnosti využití volitelného vybavení

ERE 225a

Vozík ERE 225a představuje bezpilotní přepravní systém na bázi našich sériových vozíků. Osvědčená konstrukce kombinovaná s přesnou navigační technikou a bezpečnostními komponenty. Tím je dosaženo maximální spolehlivosti a bezpečnosti.



Systém ERE 225a je možné využívat v kombinovaném provozu s ručními vozíky a chodci. Nezáleží na tom, zda se chystáte k integrování systému do stávajících struktur továrny nebo do novostavby – vozík ERE 225a je perfektní volba ke zvýšení efektivity vašich přepravních procesů. Díky vysoké nosnosti v kombinaci s variabilními délkami vidlí lze vozík ERE 225a používat k přepravě většího počtu palet u země.



Navigace našeho bezpilotního přepravního systému nevyžaduje žádné úpravy podlahy. Je provedena prostřednictvím systému Jungheinrich warehouseNAVIGATION. Pro tento laserový navigační systém jsou instalovány na objekty na trase, jako například na regály, sloupy nebo stěny odrazky, nebo jsou používány přirozené orientační body.

Bezpilotní přepravní systém lze bezproblémově integrovat do stávající IT a softwarové infrastruktury. Napojení na hostitelský systém, jako je např. systém řízení skladu Jungheinrich Warehouse Management System nebo jiné systémy WMS/ERP, je možné díky našemu prvotřídnímu logistickému rozhraní Jungheinrich Logistik-Interface bez problémů. Bezpilotní přepravní systém ERE 225a lze ale využít i jako systém typu stand alone, tzn. jako samostatný systém bez hostitelského rozhraní.



Modulární konstrukce systému umožňuje realizovat procesy podle zákaznických specifik a reagovat rychle a flexibilně na procesní změny. To vytváří solidní základ pro použití systému APM dle vašich speciálních požadavků.

Li-Ion

S li-ion technologií společnosti Jungheinrich utečete své konkurenci: Maximální výkon při spotřebě energie nižší až o 20 %. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké doby nabíjení. Nulová údržba. Snižte si náklady na flotilu díky nižším provozním nákladům. 

Vlastnosti

Podobné výrobky

Máte otázky?