+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
ERE 225a

Automatický nízkozdvižný vozík 2,5t

  • 125 mm
  • 2 500 kg
  • Kompaktní design do úzkých pracovních uliček.
  • Efektivní zpracování rutinních úkolů s ohledem na bezpečnost procesu.
  • Precizní manipulace s paletami a optimalizované trasy díky přesné laserové navigaci.
  • Rozsáhlé bezpečnostní systémy k použití ve smíšeném provozu.
  • Rychlá návratnost díky optimalizaci procesů.

ERE 225a

Naše spolehlivé a všestranné vozíky EREa přebírají jako autonomní systémy bez řidiče (AGV) opakující se přepravní úkoly. EREa je vybavený dlouhými vidlemi a tím optimální k přepravě několika palet současně – vaše perfektní volba ke zvýšení efektivity přepravních procesů. Třífázový motor 2,8 kW zajišťuje nepřetržitý výkon při pojezdu na velké vzdálenosti. Odolná konstrukce s ocelovým rámem a uzavřenou konstrukcí rámu zaručuje vyšší bezpečnost. Využití vozíků AGV ve smíšeném provozu umožňují bezpečnostní systémy jako např. sériově instalované skenery ochrany osob. V závislosti na rychlosti skenují případné překážky na trase vozíku, a to ve směru pohonu i při jízdě v zatáčkách. Navigace probíhá prostřednictvím navigačního systému založeného na laserové technice. K tomu lze využít odrazky instalované na trase vozíku nebo kombinaci odrazek a okolních prvků. AGV, který jsme vyvinuli na bázi sériových vozíků Jungheinrich, můžete bez problému zapojit do vašeho stávajícího IT prostředí, a nebo jej můžete používat formou samostatného systému (stand alone).

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technologií utečete konkurenci! Maximální výkon při až o 20 % nižší spotřebě energie. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké časy nabíjení. Nulová údržba. Snižte náklady na flotilu vozíků díky nižším provozním nákladům. 

Více informací

Jsme si jisti, že Vás přesvědčíme. Proto Vám zaručujeme, že do 6 měsíců po dodání můžete snadno a rychle bez udání důvodů přejít na původní technologii.

Více informací

Vlastnosti

Přehled modelů

Model Nosnost Výška zdvihu Rychlost jízdy Celková délka Napětí baterie
ERE 225a 2 500 kg 125 mm 7,2 km/h 3 666 mm 24 V

Máte otázky?