+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Software a systémy IT

Software a systémy IT

Nikdo nezná naše vozíky tak dobře jako my. Náš nepřetržitý vývoj v oblasti logistických softwarů Vám zaručí, že i v budoucnosti zvládne všechny Vaše logistické požadavky.

Při skladování drobných dílů existují různé možnosti podle konkrétního typu využití. Najdeme řešení pro každý z Vašich požadavků.

Spádový válečkový regál Jungheinrich KTL je vhodný k oddělení mezi naskladňováním a vyskladněním na základě metody First-in-First-out (FiFo) díky využití průchozích rezervních zón. Instalace může být provedena i dodatečně.

Efektivní karuselový zakladač

Karuselový zakladač od společnosti Jungheinrich zaujme především efektivitou. Svou koncepcí flexibilních nosníků se přizpůsobí Vašim požadavkům a osloví Vás vysokou rychlostí a vysokým výkonem při vychystávání.

Do výšin s výtahovým regálem LRK

Pokud nemáte dostatečnou plochu ve Vašem skladu, využijte náš vertikální výtahový regál LRK. Díky modulární konstrukci je možné systém výškově přizpůsobit konkrétním potřebám použití před i po jeho instalaci. Výtahový regál LRK je navíc mimořádně efektivní díky možnosti napojení na libovolné systémy řízení skladu.

Jungheinrich WMS: Inteligentní řízení skladu

Průmysl 4.0 do Vašeho skladu. Systém řízení skladu Jungheinrich WMS zajistí individuální a komplexní řešení pro optimalizaci procesů. 

Snadná správa

Systém řízení skladu Jungheinrich WMS série 2 nabízí snadné a cenově výhodné řešení pro efektivní řízení menších a středně velkých skladů. 

Logistické rozhraní Jungheinrich

Snadná digitalizace a propojení. Logistické rozhraní Jungheinrich zajistí optimální komunikaci mezi vozíky, skladovým vybavením a softwarem.

Kompletní integrace

Jungheinrich nabízí jako komplexní řešení komplexního skladu integraci systému řízení skladu SAP Extended Warehouse Management (EWM). Plánování, realizace, podpora. Jako silný partner máme nejlepší balíček řešení pro firmy, které pracují čistě se strategií SAP IT.

Kontakt

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?