+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Software a systémy IT

Software a systémy IT

Nikdo nezná naše vozíky tak dobře jako my. Náš nepřetržitý vývoj v oblasti logistických softwarů Vám zaručí, že i v budoucnosti zvládne všechny Vaše logistické požadavky.

Při skladování drobných dílů existují různé možnosti podle konkrétního typu využití. Najdeme řešení pro každý z Vašich požadavků.

Spádový válečkový regál Jungheinrich KTL je vhodný k oddělení mezi naskladňováním a vyskladněním na základě metody First-in-First-out (FiFo) díky využití průchozích rezervních zón. Instalace může být provedena i dodatečně.

Efektivní karuselový zakladač

Karuselový zakladač od společnosti Jungheinrich zaujme především efektivitou. Svou koncepcí flexibilních nosníků se přizpůsobí Vašim požadavkům a osloví Vás vysokou rychlostí a vysokým výkonem při vychystávání.

Do výšin s výtahovým regálem LRK

Pokud nemáte dostatečnou plochu ve Vašem skladu, využijte náš vertikální výtahový regál LRK. Díky modulární konstrukci je možné systém výškově přizpůsobit konkrétním potřebám použití před i po jeho instalaci. Výtahový regál LRK je navíc mimořádně efektivní díky možnosti napojení na libovolné systémy řízení skladu.

Digitální produkty a software
SAP EWM

Plánování, realizace, podpora. Jako silný partner máme nejlepší balíček řešení pro firmy, které pracují čistě se strategií SAP.

Více informací
Větší transparentnost, efektivita a hospodárnost
Jungheinrich FMS

Jungheinrich Fleet Management System je webový nástroj pro digitální optimalizaci Vaší intralogistiky.

Více informací
Digital products and software solutions
Jungheinrich Logistics Interface

The Jungheinrich Logistics Interface is a versatile communications interface which connects machines and processes in the warehouse to intelligent systems.

Více informací
Digitální produkty a software
Jungheinrich WMS

Jungheinrich WMS je intuitivní softwarové řešení, s nímž můžete komplexně řídit, kontrolovat a optimalizovat svůj sklad - pro trvale efektivní procesy.

Více informací
Digitální produkty a software
WMS série 2

Systém řízení skladu Jungheinrich WMS Essential nabízí inteligentní a cenově výhodné řešení pro efektivní řízení menších a středně velkých skladů. 

Více informací
Logistické rozhraní Jungheinrich
Logistics Interface

Snadná digitalizace a propojení. Logistické rozhraní Jungheinrich zajistí optimální komunikaci mezi vozíky, skladovým vybavením a softwarem.

Více informací
Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?