+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Software a systémy IT

Software a systémy IT

Nikdo nezná naše vozíky tak dobře jako my. Náš nepřetržitý vývoj v oblasti logistických softwarů Vám zaručí, že i v budoucnosti zvládne všechny Vaše logistické požadavky.

Při skladování drobných dílů existují různé možnosti podle konkrétního typu využití. Najdeme řešení pro každý z Vašich požadavků.

Spádový válečkový regál Jungheinrich KTL je vhodný k oddělení mezi naskladňováním a vyskladněním na základě metody First-in-First-out (FiFo) díky využití průchozích rezervních zón. Instalace může být provedena i dodatečně.

Efektivní karuselový zakladač

Karuselový zakladač od společnosti Jungheinrich zaujme především efektivitou. Svou koncepcí flexibilních nosníků se přizpůsobí Vašim požadavkům a osloví Vás vysokou rychlostí a vysokým výkonem při vychystávání.

Do výšin s výtahovým regálem LRK

Pokud nemáte dostatečnou plochu ve Vašem skladu, využijte náš vertikální výtahový regál LRK. Díky modulární konstrukci je možné systém výškově přizpůsobit konkrétním potřebám použití před i po jeho instalaci. Výtahový regál LRK je navíc mimořádně efektivní díky možnosti napojení na libovolné systémy řízení skladu.

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?