+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi - potraviny a nápoje

Potraviny a nápoje

V potravinářském a nápojovém průmyslu patří rychlost, flexibilita a hygiena k rozhodujícím faktorům logistických procesů. K tomu, abyste mohli efektivně vyrábět potraviny, nápoje nebo krmiva a včas je distribuovat, nabízíme intralogistická řešení na míru. Od ručních paletových vozíků až po plně automatizovaný systém.

Potraviny a nápoje

Ricola

Ochrana přírody je pro tuto švýcarskou společnost velmi důležitá – od výběru surovin po výrobu a logistiku. Centrální sklad je vyroben z hlíny. Procesy jsou tak ekologické, jak jen to je možné.

Arla Foods

Arla Foods je jedním z největších mlékárenských družstev na světě. Kompaktní skladovací systém dánské společnosti zajišťuje, že je efektivně využit veškerý dostupný prostor.

AVO

Tajemstvím úspěchu společnosti AVO, specialisty na koření, je chuť a technologie. Společnost investovala do automatických vozíků s cílem zaručit vyšší flexibilitu, efektivitu a kvalitu služeb.

ECS Paneermeel

Pro 25 milionů kilogramů strouhanky, vyrobených každý rok nizozemskou společností ECS Paneermeel, již nebylo žádné volné místo. Díky vícevrstevnému skladovacímu systému jsme dokázali poskytnout požadovaný skladovací prostor a zlepšit efektivitu.

Výkon a bezpečnost jako základ oboru potravinářství

Potravinářský průmysl je jedním z největších a nejnáročnějších tržních segmentů logistiky. Výkonná logistika v potravinářství se spoléhá na dobře fungující řetězce toku informací a zboží, inovativní technologie a nejvyšší kvalitu služeb. 

Připravíme pro Vás efektivní a flexibilní řešení skladování a vychystávání, které umožní individuální konfiguraci podle Vašich potřeb. Pro jakoukoliv velikost podniku a podle potřeby i s plnou automatizací a inteligentním řízením skladu pomocí našeho systému Jungheinrich WMS. Bez ohledu na to, pro co se rozhodnete, dostanete 100% hygienické, čisté a bezpečné řešení. Kompletně od jediného dodavatele. 

Spolehlivý systém pro jakoukoliv teplotu

Manipulace a skladování v potravinářském průmyslu často probíhá při nízké teplotě prostředí. Máme připravená komplexní řešení pro chladírenské i mrazírenské provozy. Od elektrických paletových až po vysokozdvižné vychystávací vozíky. Od statických přes mobilní regály až po systémy shuttle pro vysokohustotní skladování. Veškerá naše technika se přizpůsobí Vámi požadovaným teplotám.

Nakupujte online

Máte otázky?