+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich v praxi

Individuální řešení

Orientujeme se v maloobchodě i velkoobchodě, logistice nebo v automobilovém, potravinářském či farmaceutickém průmyslu. Díky více než 60 letům zkušeností jsme odborníky na intralogistiku všech oborů, pro které nabízíme individuální  a komplexní řešení. V našich odborných poradcích máte po boku vysoce kompetentní kontaktní osoby, které se vyznají ve specifikách intralogistiky Vašeho oboru.  Nezáleží na tom, zda je Váš podnik velký, nebo zda jste střední či drobní podnikatelé - rádi Vám pomůžeme s Vašimi logistickými výzvami.

Maximální efektivita vychystávání

Vysoká rychlost vychystávání, flexibilita a optimalizace nákladů jsou základními požadavky logistických procesů v maloobchodu a velkoobchodu. Především prudký rozvoj elektronického obchodování vyžaduje inteligentní řešení pro všechny zákazníky. S našimi produkty budete vždy o krok před konkurencí.

Hygiena a bezpečí

V potravinářském a nápojovém průmyslu patří rychlost, flexibilita a hygiena k rozhodujícím faktorům logistických procesů. K tomu, abyste mohli efektivně vyrábět potraviny, nápoje nebo krmiva a včas je distribuovat, nabízíme intralogistická řešení na míru

Efektivita procesů

V dobách globalizované logistiky je cenově efektivní poskytování služeb již standardem.  Díky širokému portfolio produktů, od paletových vozíků po plně automatizované sklady, a flexibilním službám a modelům financování jsme Vám připraveni pomoci i v těch nejnáročnějších logistických projektech.

Hladký chod provozu

Intralogistika ve výrobě přináší řadu specifických požadavků na techniku a procesní zabezpečení. Naše variabilní systémy tahačů a přívěsných vozíků zaručí pružné a efektivní zásobování výrobních linek i ve velmi stísněných prostorách. 

Připravenost na budoucnost

Nadnárodní dodavatelské řetězce, nové trendy, jako je elektromobilita a autonomní řízení. Automobilový průmysl prochází obdobím zásadních změn. High-tech logistická řešení jsou proto důležitější než kdy jindy.

Ochrana zboží i provozu

Nejvyšší rychlost a maximální bezpečnost. To jsou požadavky kladené na intralogistické procesy v chemickém a farmaceutickém průmyslu. K tomu Vám poskytneme optimální řešení, od skladu nebezpečných látek s ochranou proti explozi po řešení automatizovaných procesů.

Máte otázky?