+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Regály
Regálové systémy Jungheinrich

Tíha skladu leží na ramenou vědomostí a oceli.

Optimálně navržený regál je páteří Vašeho skladu. Jakmile jej instalujete, musí sloužit k uskladnění zboží, ale také musí zvládat změny. Plánování s ohledem na budoucí vývoj je proto alfou a omegou.

Společnost Jungheinrich staví již 60 let na vlastním vývoji, individuálních řešeních a nejvyšší kvalitě. Se širokým portfoliem výrobků pro skladování palet, zásobníků, systémových podložek, krabic i dlouhých materiálů umožňujeme, aby bylo všechno vždy pod střechou a na svém místě kdykoliv k dispozici. Zákazníci celého světa a různých oborů spoléhají na naše systémy, aby dosáhli podnikatelského úspěchu.

Regály Jungheinrich
60 let regálů

Regály

Nejlepší služby.
Od plánování po poprodejní služby.

Sklad potřebuje solidní základ k tomu, aby mohl růst. Náš jedinečný přístup se o to postará. V našem paletovém regálu Jungheinrich reflektují vývojáři a statikové požadavky budoucích systémů a provádějí technické dimenzování. Přímo ve Vašem skladu plánujeme a projektujeme řešení na míru. Je jedinečné, druhé stejné neexistuje. Pokud budete chtít, pomůžeme Vám také později při každoročních kontrolách. Získáte tak všechno od jediného specializovaného dodavatele.

Důkladná kontrola.

V řadě testů, které provádíme interně i na základě nezávislých testovacích metod, musí každý paletový regál Jungheinrich prokázat svou nosnost. Naše vlastní zkušebny ve výrobě zaručují dosažení vysoké kvality.

Vše od jednoho dodavatele

Komplexní plánování skladu od jediného dodavatele.

Komplexní plánování skladu je naše základní kompetence. Její součástí nejsou jen regály, ale také vozíky, regálové zakladače a samozřejmě vhodný skladový software. Tím vzniká perfektní vzájemně sladěný intralogistický systém s možností rozšíření, který vždy pracuje v souladu s posledními standardy.Vyberte si ten pravý regál pro Vás!

Regály - konzultace


Regálový systém budoucnosti
 je budován na základech partnerství.

Sklad neplánujete každý den. Proto závisí na lidech, kteří dokáží přemýšlet z ohledem do budoucna hned v rané fázi plánování. Stejně jako vývojáři našeho prvního regálu „Hubertus“, který ještě dnes odvádí v některých skladech skvělou práci. Současní odborníci společnosti Jungheinrich to nedělají jinak. Od první myšlenky až po realizaci jsou s Vámi. Analyzují Váš proces a vyvíjejí na jeho základě staticky a ekonomicky orientovanou koncepci regálu. Vaši koncepci, která je jedinečná a ve stejné podobě ji na nenajdete jinde na světě. Při implementaci jsou u Vás a dávají pozor na přesné splnění požadavků kvality.

Marco Harder (vedoucího oddělení techniky a vývoje produktů)
Marco Harder
Head of Engineering & Product Development

„Jungheinrich upřednostňuje individuální přístup i nad rámec zákonných požadavků.“

6 otázek pro Marca Hardera (vedoucího oddělení techniky a vývoje produktů)

Řešení pro celý svět.

Mapa

1 Satair/Singapur

Výstavba nového skladu náhradních dílů pro letectví a kosmonautiku u jedné z předních firem na tomto segmentu trhu. Byl zaveden komplexní regálový systém, který zahrnuje posuvný regál na dlouhé zboží, policový regál a paletový sklad.

2 Universal Services/Moskva

Zřízení nového skladu hluboce mraženého zboží pro dlouholetého zákazníka a velkého hráče v oboru logistiky. Byl realizován kompaktní sklad se systémem Shuttle.

3 Grifols/Irsko

Globální farmaceutická firma vyvíjí a prodává inovativní výrobky ve více než 90 zemích. V novém skladu jsme vzájemně kombinovali ruční a automatizované části skladu.

Poslední projekt Opel v Bochumi / Německo

Obří automobilka otevřela svou největší logistickou pobočku v Evropě. V moderním centru pro distribuci zboží bylo instalováno 19 kilometrů regálových systémů.

Tým Jungheinrich

Odpovídáme za ověřenou kvalitu.

I když už Váš regál stojí, sále se staráme o trvalou kvalitu a bezpečnost ve Vašem skladu. Na přání u Vás provede některý z našich certifikovaných inspektorů podle norem předepsanou roční kontrolu. Pokud něco chybí, můžete přímo od něj objednat originální náhradní díly. Tím ušetříte cenný čas.


Regály

Jedinečná řešení
pro každý obor.

Svět intralogistiky je stále komplexnější. Specifická oborová řešení jsou naší odpovědí.
U společnosti Jungheinrich najdete nejen širokou paletu výrobků, které splní každý požadavek. Potkáte zde také odborníky z oboru, kteří mají fundované know-how v rámci svého trhu a nabízejí koncepce na míru od jediného dodavatele. Tím zvyšujete efektivitu a produktivitu a jste před konkurencí o délku jednoho regálu.

Kontaktujte nás

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?