Stage Regály (1)
Regálové systémy Jungheinrich

Tíha skladu leží na ramenou vědomostí a oceli.

Optimálně navržený regál je páteří vašeho skladu. Jakmile jej instalujete, musí sloužit k uskladnění zboží, ale také musí zvládat změny. Plánování s ohledem na budoucí vývoj je proto alfou a omegou.

Společnost Jungheinrich staví již 60 let na vlastním vývoji, individuálních řešeních a nejvyšší kvalitě. Se širokým portfoliem nabídky pro skladování palet, zásobníků, systémových podložek, krabic i dlouhých materiálů umožňujeme, aby bylo všechno vždy pod střechou a na svém místě kdykoliv k dispozici. Zákazníci celého světa a různých oborů spoléhají na naše systémy, aby vršili úspěch za úspěchem.

Stage Skladové regály + skladová zařízení
Logo 60 let regálů

Content Regály

Nejlepší služby.
Od plánování po poprodejní služby.

Sklad potřebuje solidní základ k tomu, aby mohl růst. Náš jedinečný přístup se o to postará. V našem paletovém regálu Jungheinrich definují vývojáři a statikové požadavky budoucích systémů a provádějí technické dimenzování. U vás plánujeme a projektujeme řešení na míru. Je jedinečné, druhé stejné neexistuje. Na přání vám pomůžeme také později při každoročních kontrolách. Získáte tak všechno od jediného specializovaného dodavatele.

Důkladná kontrola.

V řadě testů, které provádíme interně i na základě nezávislých testovacích metod, musí každý paletový regál Jungheinrich prokázat svou nosnost. Naše vlastní zkušebny ve výrobě zaručují dosažení neustále vysoké kvality.

Systémová kompetence od jediného dodavatele Komplexní plánování skladu od jediného dodavatele.

Komplexní plánování skladu je naše základní kompetence. Její součástí nejsou jen regály, ale také vozíky, regálové zakladače a samozřejmě vhodný skladový software. Tím vzniká perfektní vzájemně sladěný intralogistický systém s možností rozšíření, který vždy pracuje v souladu s posledními standardy.Položte právě teď 
základy regálu budoucnosti!

Content Regály (1)


Regálový systém budoucnosti
 je budován na základech partnerství.

Sklad neplánujete každý den. Proto závisí na lidech, kteří dokáží myslet daleko do budoucnosti a rádi pracují na základních principech. Stejně jako vývojáři našeho prvního regálu „Hubertus“, který ještě dnes odvádí v některých skladech skvělou práci. Současní odborníci společnosti Jungheinrich to nedělají jinak. Od první myšlenky až po realizaci jsou s vámi. Analyzují váš proces a vyvíjejí na jeho základě staticky a ekonomicky nosnou koncepci regálu. Vaši koncepci, která je jedinečná a ve stejné podobě ji na nenajdete jinde na světě. Při implementaci jsou u vás a dávají pozor na přesné splnění požadavků kvality.

Portrét Marco Harder
Marco Harder
Head of Engineering & Product Development

„Jungheinrich upřednostňuje individuální přístup i nad rámec zákonných požadavků.“

6 otázek pro Marca Hardera (vedoucího oddělení techniky a vývoje produktů)

Řešení pro celý svět.

Content Regály (2)

1 Satair/Singapur

Výstavba nového skladu náhradních dílů pro letectví a kosmonautiku u jedné z předních firem na tomto segmentu trhu. Byl zaveden komplexní regálový systém, který zahrnuje posuvný regál na dlouhé zboží, policový regál a paletový sklad.

2 Universal Services/Moskva

Zřízení nového skladu hluboce mraženého zboží pro dlouholetého zákazníka a velkého hráče v oboru logistiky. Byl realizován kompaktní sklad se systémem Shuttle.

3 Grifols/Irsko

Globální farmaceutická firma vyvíjí a prodává inovativní výrobky ve více než 90 zemích. V novém skladu jsme vzájemně kombinovali ruční a automatizované části skladu.


Poslední projekt Opel v Bochumi / Německo

Obří automobilka otevřela svou největší logistickou pobočku v Evropě. V moderním centru pro distribuci zboží bylo instalováno 19 kilometrů regálových systémů.


Content Regály (3) Odpovídáme za ověřenou kvalitu.

I když už váš regál stojí, sále se staráme a trvalou kvalitu a bezpečnost ve vašem skladu. Na přání u vás provede některý z našich 120 certifikovaných inspektorů podle DIN EN 15635 předepsanou roční kontrolu. Pokud něco chybí, můžete přímo od něj objednat originální náhradní díly. Tím ušetříte cenný čas.


Content Regály (4)

Jedinečná řešení
pro každý obor.

Svět intralogistiky je stále komplexnější. Specifická oborová řešení jsou naší odpovědí.
U společnosti Jungheinrich najdete nejen širokou paletu výrobků, které splní každý požadavek. Potkáte zde také odborníky z oboru, kteří mají fundované know-how v rámci svého trhu a nabízejí koncepce na míru od jediného dodavatele. Tím zvyšujete efektivitu a produktivitu a jste před konkurencí o délku jednoho regálu.

Kontaktujte nás

single bay racking_[MAM-45202]

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Telefon

+420 313 333 214

Kontaktujte nás

Máte otázky?