+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
LogiMAT 2022

Nový rozměr intralogistiky: Jungheinrich na veletrhu LogiMAT 2022

Jungheinrich byl se svými 1 160 m2 plochy opět největším vystavovatelem na veletrhu LogiMAT.

V den zahájení veletrhu LogiMAT 2022 představila společnost Jungheinrich na svém stánku v hale 9 nový systém PowerCube. S tímto kompaktním skladovým systémem pro boxy stanovuje Jungheinrich nová měřítka v oblasti automatizovaných skladových systémů a zaručuje optimální využití prostoru s vysokou flexibilitou a silným výkonem. Dopoledne zahájil ambasador značky Jungheinrich Nico Rosberg spolu s Christianem Erlachem, členem představenstva Jungheinrich.

Jungheinrich byl největším vystavovatelem na veletrhu LogiMAT 2022 ve Stuttgartu. První den veletrhu si tento expert na intralogistiku připravil na svém stánku v hale 9 opravdové překvapení. V 9:30 hod. zde měl světovou premiéru nový systém Jungheinrich PowerCube. Návštěvníci veletrhu LogiMAT se mohli naživo seznámit s výhodami nového kompaktního skladovacího systému pro boxy a ověřit si na vlastní oči, jak Jungheinrich otevírá novou dimenzi efektivity ve skladu.

PowerCube je automatizovaný sklad boxů pro prostorově úsporné skladování a vychystávání drobných dílů a běžného nákladu. Boxy jsou naskládány na sebe v modulárním regálovém systému ve vertikálních kanálech vysokých až 12 m. Díky této výšce systému umožňuje PowerCube prostorově úsporné a efektivní skladování na velmi malé ploše. Boxy jsou skladovány a vychystávány pomocí nově vyvinutých vozíků CSC, které se pohybují pod regálovým systémem rychlostí až 4 m/s. Vozíky jsou navíc vybaveny speciálním bezpečnostním systémem.

Nico Rosberg
Nico Rosberg
Ambasador značky Jungheinrich

"S Jungheinrichem máme společný cíl: učinit svět udržitelnějším díky e-mobilitě a chytrým technologiím."

V 10:30 hod. přivítal Christian Erlach, člen představenstva Jungheinrich, na stánku ambasadora značky Nico Rosberga. Společně představili novou kampaň značky Jungheinrich. Nico Rosberg je významným propagátorem elektromobility a udržitelného podnikání. "Nico dává tvář našemu odhodlání v oblasti lithium-iontové technologie a větší udržitelnosti v intralogistice. Společně chceme ukázat, co je možné ve skladu budoucnosti," říká Christian Erlach a Nico Rosberg dodává: "S Jungheinrichem máme společný cíl: učinit svět udržitelnějším díky e-mobilitě a chytrým technologiím."

Od 13.30 hod. se mohli návštěvníci veletrhu LogiMAT setkat s Nico Rosbergem naživo na stánku Jungheinrich. Byla zde možnost pořídit si společné fotografie s mistrem světa Formule 1 z roku 2016 u vozíku Jungheinrich a získat autogram.

Společnost Jungheinrich na veletrhu LogiMAT od 31. května do 2. června 2022 prezentovala také své široké portfolio automatizovaných skladovacích systémů a mobilních robotů. S nejnovějším přírůstkem do řady automatických vozíků (AGV) - autonomním mobilním robotem (AMR) - pokrývá Jungheinrich ještě širší spektrum řešení, která nyní zahrnují od úkolů s nízkým a vysokým zdvihem, přes skladování VNA, přepravu po podlaze, tahání nákladu i přepravu pod nákladem až po přepravu robotů ke zboží. Nejvýznamnějšími automatickými produkty na stánku Jungheinrich byl robot Soto od partnera Jungheinrich - společnosti Magazino, automatický vozík EKS 215a nominovaný na cenu IFOY Award a nejnovější člen rodiny Jungheinrich: AMR arculee od společnosti arculus.

Na stánku Jungheinrich byli k vidění také nejnovější lithium-iontové vozíky POWERLiNE. Patří mezi ně elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík ERD 220i, nominovaný na cenu IFOY Award, a elektrický nízkozdvižný vozík ERE 225i. Společnost Jungheinrich je průkopníkem lithium-iontové technologie v intralogistice. Konceptem integrovaných lithium-iontových baterií Jungheinrich opět stanovuje nový standard v intralogistice. Výsledkem jsou výrazně menší rozměry vozíku, lepší obratnost, vyšší komfort a vyšší bezpečnost. Další zvláštností vozíků POWERLiNE je to, že až do dodání zákazníkovi jsou zcela neutrální z hlediska emisí CO2. Celkově lithium-iontová technologie významně přispívá k větší udržitelnosti v intralogistice. Přesvědčí také spolehlivě vysokým výkonem při snížené spotřebě energie, rychlým nabíjením a nulovou údržbou.

Pro všechny, kteří se nemohli LogiMATu ve Stuttgartu účastnit osobně, představí Jungheinrich 9. června 2022 v rámci online akce to nejdůležitější z veletrhu. Na online setkáních a ve virtuálních showroomech se každý může podrobně seznámit s tím, jak Jungheinrich utváří sklad budoucnosti, a nechat si poradit od zaměstnanců společnosti Jungheinrich.

Máte otázky?