+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Automatizované regálové zakladače
Výkonné systémy pro sklady s úzkými uličkami

Automatické regálové zakladače

Naše automatické regálové zakladače zvládají svou práci 24 hodin denně efektivně a spolehlivě. Jsou napojeny na kompletní systém, který obsahuje regály, software a vstupní systémy, jako jsou dopravníky.

Vysoké výkony ve skladu - 24 hodin denně

Rozhodněte se pro jeden nebo několik automatických vozíků na bázi regálového zakladače*. Pro Váš regál to bude znamenat maximum disponibility, efektivity a výkonnosti. Vodící dráty s několika frekvencemi a transpondéry v podlaze zajišťují efektivní orientaci v uličce. K využití 24/7 je možné napájet automatické regálové zakladače pomocí napájecích kolejnic u regálů. 

Propracované sériově vyráběné vozíky jako základ

Základem našich automatických regálových zakladačů jsou naše sériově vyráběné vozíky. Tyto standardní vozíky jsou mnohokrát ověřené praxí a jsou doplněny o potřebné automatické komponenty. Výsledkem jsou mimořádně spolehlivé a efektivní systémy k plnění skladových úloh ve velkých výškách zdvihu

Možnost postupné automatizace

Vozíky můžete postupně automatizovat a svůj sklad s úzkými uličkami tím můžete připravit do budoucna. V případě poloautomatického řešení dosáhnete v kombinaci s naší skladovou navigací warehouseNAVIGATION zvýšení výkonu o 25 %. Systém usnadní práci řidičům a okamžitě zajistí přesný příjezd a polohování u skladového místa. V plně automatickém režimu se pohybuje regálový zakladač samostatně a zpracuje svěřené úkoly přepravy a uskladnění.

 * označení zakladač neodpovídá názvosloví (dle vyhlášky č. 19/1979 Sb.) a slouží pouze pro účely produktové prezentace

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Podívejte se, jak funguje náš automatický VNA sklad ve firmě MODEL OBALY a.s.:

Kontaktujte nás

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?