Stage Automatizované regálové zakladače
Výkonné systémy pro sklady s úzkými uličkami

Automatické regálové zakladače

Naše automatické regálové zakladače jsou výkonnými systémy automatizovaného skladu s úzkými uličkami, který zahrnuje také regály, software a vstupní systémy, jako je dopravníková technika. Po takto perfektním napojení naše automatizované regálové zakladače efektivně a bezpečně slouží 24/7.

Vysoké výkony ve skladu 24 hodin denně

Rozhodněte se pro jeden nebo několik automatizovaných vozíků na bázi regálového zakladače. Pro Váš regál to bude znamenat maximum disponibility, efektivity a výkonnosti. Vodicí dráty s několika frekvencemi a transpondéry v podlaze zajišťují efektivní orientaci v uličce. K využití 24/7 je možné napájet automatické regálové zakladače pomocí napájecích kolejnic u regálů. 

Propracované sériově vyráběné vozíky jako základ

Základem našich automatizovaných regálových zakladačů jsou naše sériově vyráběné vozíky. Tyto standardní vozíky jsou mnohokrát ověřené praxí a jsou doplněny
o potřebné automatické komponenty. Výsledkem jsou mimořádně spolehlivé a efektivní systémy autonomních vozíků (AGV) k plnění skladových úloh ve velkých výškách zdvihu. 

Možnosti postupné automatizace

Vozíky můžete postupně automatizovat a svůj sklad s úzkými uličkami tím můžete připravit do budoucna. V případě poloautomatického řešení dosáhnete v souhře s naším systémem navigace ve skladu warehouseNAVIGATION zvýšení výkonu o 25 %. Systém usnadní práci řidičům a okamžitě zajistí přesný příjezd a polohování u skladového místa. V plně automatickém režimu se pohybuje automatizovaný regálový zakladač samostatně v uličkách skladu a zpracuje svěřené úkoly přepravy a uskladnění. 


Máte otázky?