+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Jungheinrich WMS

Warehouse Management System

  • Inteligentní řízení skladu
  • Individuální řešení se širokým rozsahem funkcí
  • Modulární konstrukce
  • Jedinečná jistota do budoucnosti
  • Inovativní funkce
  • Vysoký stupeň flexibility a spolehlivosti
  • Jednoduché napojení

Jungheinrich WMS

Jungheinrich WMS – individuální a komplexní řešení v oblasti řízení skladu.

Inteligentní systém pro řízení skladu Jungheinrich Warehouse Management System (WMS) nezávislý oboru je určen ke správě, řízení a optimalizace vašeho skladu a tím trvale zajišťuje efektivní a snadný průběh procesů. Naše komplexní řešení perfektně koncipované v souladu vašimi potřebami v oblasti řízení skladu k přizpůsobení softwaru potřebám vaší společnosti, a ne naopak.Jungheinrich WMS vyvíjí naši odborníci na softwarová a logistická řešení již déle než 20 let na bázi nejmodernějších trendů v intralogistice. Zaručujeme vám tak, že se budete moci i v budoucnu postavit jakýmkoli intralogistickým výzvám. Našimi inteligentními funkcemi podporujeme neustálý proces zlepšování ve vašem podniku.
Spolehlivý. Flexibilní. S jistou budoucností.

Podle aktuálního průzkumu trhu je průměrná délka použití softwaru pro správu skladu více než 15 let. Je dobré vědět, že s Jungheinrich WMS máte jistotu do budoucna zaručenou. Váš Jungheinrich WMS zůstává navždy „mladý“. Jungheinrich nabízí jedinečnou kompatibilitu budoucích řešení pro všechny obory, která i do budoucna zajistí, že váš Jungheinrich WMS bude vždy funkční a aktualizovatelný. Kdykoli tak můžete přejít na aktuální verzi a profitovat již dnes z nejnovějších výsledků vývoje.A to nejlepší nakonec: Spolu s vaším růstem poroste i váš software. Díky modulární struktuře a vícerozměrnému modelu konfigurací zajistí systém Jungheinrich WMS snadné přizpůsobení budoucím změnám. Kromě toho je Jungheinrich WMS schopen obsluhovat více zákazníků (multi-client capability) a dodává se v různých jazykových mutacích.
Snadné zapojení.

Jednoduchá integrace. Prostřednictvím standardních rozhraní zajišťuje Jungheinrich WMS výměnu dat a komunikaci se všemi běžnými Host a ERP systémy.Jungheinrich WMS nabízí vše, co potřebujete pro snazší a cenově dostupnější správu vašeho skladu – a mnohé navíc.

Vlastnosti

Máte otázky?