+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
ERC 215a

Automatický vysokozdvižný vozík 1.3 - 1-7t

  • 3 100 - 4 400 mm
  • 1 300 - 1 700 kg
  • Kompaktní design do úzkých pracovních uliček.
  • Efektivní zpracování rutinních úkolů s ohledem na bezpečnost procesu.
  • Optimalizované trasy díky přesné laserové navigaci.
  • Rozsáhlé bezpečnostní systémy k použití ve smíšeném provozu.
  • Rychlá návratnost díky optimalizaci procesů.

ERC 213a / 217a

Naše spolehlivé a všestranné vozíky ERCa přebírají jako autonomní systémy bez řidiče (AGV) opakující se přepravní úkoly. Model ERCa je díky kompaktním rozměrům perfektní volbou ke zvýšení efektivity procesů na velmi omezeném prostoru. Třífázový motor 2,8 kW zajišťuje konstantní výkon. Elektricky regulovaný výkonný zdvihový motor umožňuje pozvolné a nehlučné zvedání a spouštění i do velké výšky zdvihu. Odolná konstrukce s ocelovým rámem a uzavřenou konstrukcí rámu zaručuje vyšší bezpečnost. Využití vozíků AGV ve smíšeném provozu umožňují bezpečnostní systémy jako např. sériově instalované skenery ochrany osob. V závislosti na rychlosti skenují případné překážky na trase vozíku, a to ve směru pohonu, ve směru břemene i při jízdě v zatáčkách. Navigace probíhá prostřednictvím navigačního systému založeného na laserové technice. K tomu lze využít odrazky na trase vozíku nebo kombinaci odrazek a okolních prvků. Vysokozdvižný vozík, který jsme vyvinuli na bázi sériových vozíků Jungheinrich, můžete bez problému zapojit do stávajícího prostředí IT, nebo jej můžete používat formou samostatného systému (Stand-Alone-System).

Li-Ion

S Jungheinrich Li-Ion technologií utečete konkurenci! Maximální výkon při až o 20 % nižší spotřebě energie. Třikrát delší životnost. Mimořádně krátké časy nabíjení. Nulová údržba. Snižte náklady na flotilu vozíků díky nižším provozním nákladům. 

Více informací

Jsme si jisti, že Vás přesvědčíme. Proto Vám zaručujeme, že do 6 měsíců po dodání můžete snadno a rychle bez udání důvodů přejít na původní technologii.

Více informací

Výhody


Vlastnosti

Přehled modelů

Model Nosnost Výška zdvihu Rychlost jízdy Celková délka Napětí baterie
ERC 213a 1 300 kg 4 400 mm 9 km/h 2 393 mm 24 V
ERC 217a 1 700 kg 4 400 mm 7 km/h 2 393 mm 24 V

Máte otázky?