+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
ERE225i iF Award

iF Design Award pro ERE 225i

Elektrický nízkozdvižný vozík Jungheinrich ERE 225i získal světoznámou cenu iF Design Award v kategorii "Automobily a vozidla".

Vozík zaujal porotu vysokou úrovní inovací a kvalitou designu. Díky lithium-iontové baterii plně integrované do podvozku vozíku v sobě ERE 225i jedinečným způsobem spojuje hbitost, bezpečnost, komfort a udržitelnost.

Andreas Knie
Designér společnosti Jungheinrich

"Úspěšný design vizualizuje vlastnosti produktu a zároveň poskytuje orientaci pro uživatele."

"U modelu ERE 225i jsou na první pohled zřejmé všechny naše výkonnostní sliby, na které se zákazníci společnosti Jungheinrich mohou spolehnout. Je kompaktnější, pohodlnější a bezpečnější než jakýkoli jiný vozík v této třídě a je to na něm vidět," říká Andreas Knie, designér společnosti Jungheinrich.

Díky inovativní konstrukci je rozměr L2 vozíku ERE 225i o 270 mm kratší než u jeho předchůdce. Tím se výrazně zmenšil poloměr otáčení vozíku. Řidiči ocení výrazně lepší manévrovatelnost, která umožňuje bezpečnou přepravu i v těch nejmenších prostorech. Pevné boční kryty poskytují optimální ochranu a zároveň zajišťují vysokou úroveň komfortu.

To vše podle poroty iF Design Award řadí ERE 225i v mnoha ohledech mezi nejlepší vozíky ve své třídě. To se odráží i ve vysokém počtu udělených bodů. Porota složená ze 75 renomovaných mezinárodních odborníků na design určila v třídenním výběrovém řízení letošní vítěze. iF Design Award v roce 2022 opět ocenila za design kreativní značky, nováčky a start-upy v 9 disciplínách a celkem 81 kategoriích.

"Velice nás těší, že jsme s modelem ERE 225i získali toto renomované ocenění za design. Je to nejen vynikající ocenění pro nás jako tým designérů, ale také ocenění a motivace pro všechny, kteří se na vzniku produktu podíleli," říká Knie.

Máte otázky?