+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Systém řízení skladu Jungheinrich WMS

Systém řízení skladu WMS Série 2

  • Snadná digitalizace procesů ve skladu
  • Praxí ověřené standardizované procesy a funkce
  • Rychlá a jednoduchá integrace
  • Efektivní optimalizace procesů
  • Flexibilní rozšíření
  • Atraktivní základní cena
  • Jedinečný licenční model

Jungheinrich WMS série 2

Od analogového řešení na digitální – s Jungheinrich WMS Series 2.


Objevte pro sebe softwarový balíček skrývající četné zajímavosti a těšte se na optimalizaci procesů ve vašem skladu, vysokou produktivitu, nízkou frekvenci výskytu chyb, bezvadný tok zboží bez výpadků a v neposlední řadě i na celkovou transparentnost vašeho skladu. Toto jednoduché řešení pro profesionální správu skladu zajišťuje standardizovaný průběh procesů a funkcí osvědčený v praxi, díky kterému budete schopni spravovat váš sklad jednodušeji, efektivněji a cenově výhodněji než kdykoli předtím. Systém Jungheinrich WMS Series 2 je samozřejmě dopředu kompatibilní a lze jej kdykoli rozšířit či aktualizovat.
Jednoduchý. Efektivní. Cenově výhodný.

Již u základního modulu Jungheinrich WMS Series 2 vám nabízíme standardizované procesy a funkce osvědčené v praxi, se kterými budete schopni spravovat sklad efektivněji, jednodušeji a cenově výhodněji než kdykoli předtím. Zobrazením skladové struktury v systému máte vaše skladové zásoby a zakázky neustále pod kontrolou. Všechny procesy ve vašem skladu - od příjmu zboží přes jeho založení, vyložení a vychystání až po jeho výdej - tak můžete využívat efektivněji.
Snadné rozšíření podle aktuálních potřeb.

Díky četným modulům (volitelné vybavení) se systém Jungheinrich WMS Series 2 dokonale přizpůsobí vašim aktuálním potřebám - od správy mandantů přes automatické generování dodacích listů a kontrolu jakosti až po podporu při vratkách. Když roste podnik, systém Jungheinrich WMS Series 2 roste zcela přirozeně s ním – výsledkem je plnorozsahový systém správy skladu Jungheinrich WMS, dokonale přizpůsobený vašim specifickým potřebám.
Bezkonkurenčnost i v budoucnu.

S Jungheinrich WMS Series 2 máte budoucnost zajištěnou - je totiž koncipován jako dopředu kompatibilní. Software tak budete moci kdykoli bez problémů aktualizovat na nové verze vyššího stupně. Již dnes tak profitujete z vývoje zítřka.
Snadná a rychlá integrace.

Systém správy skladu Jungheinrich WMS Series 2 lze implementovat snadno a rychle. Prostřednictvím rozhraní k celé řadě hostingových systémů lze softwarový balíček bez problémů integrovat do vaší softwarové infrastruktury. Zahájení digitální epochy správy vašeho skladu tak už nic nestojí v cestě.
Snadný a cenově dostupný vstup.

Jungheinrich WMS série 2 lze při jednorázové platbě získat již za velmi výhodnou vstupní cenu. Náš jedinečný licenční modul vám kromě toho umožňuje používat standardizovaný Warehouse management systém v plném rozsahu za měsíční poplatek – to vše bez nutnosti dodržení minimální doby platnosti smlouvy. Hradíte pouze jednorázovou cenu za zřízení spojenou s měsíčními poplatky za užívání.
Zahajte digitální epochu vašeho skladu – objevte jednoduché řešení pro profesionální systém správy skladu: Jungheinrich WMS Series 2.Vlastnosti

Máte otázky?