Regálové zakladače pro drobné díly
Regálové zakladače

Regálové zakladače drobných dílů

Regálový zakladač pro drobné díly Jungheinrich STC 2B1A
 

STC 2B1A

  • Vysoce dynamický regálový zakladač 
  • Nejvyšší stupeň energetické efektivity
  • Flexibilní možnosti úpravy modulárním systémem 
  • Maximální využití prostoru
  • Snížené provozní náklady

Regálový zakladač (ASRS - AKL) pro automatizovaný sklad drobných dílů STC 2B1A je vynikající pomocník pro dosažení maximální efektivity ve Vašem skladu. Díky integrovanému akumulátoru a inovativní konstrukci umožňuje prostorově úsporné skladování drobných dílů v bedýnkách, krabicích a dalších úložných systémech.

Miniload Vás přesvědčí vysokou dynamikou pojezdu i menšími rozměry předpolí a na výjezdu z regálů. Mezi výhody zakladače patří vysoká efektivita a minimální spotřeba energie. Ta je zajištěna odlehčenou konstrukcí a speciálními zásobníky energie (SuperCaps), které jsou optimálně přizpůsobené jízdním charakteristikám manipulace s nákladem. Akumulátory energie SuperCaps umožňují inteligentní a hospodárný energetický management. Při brzdění se energie ukládá v SuperCaps a pro potřeby následného zrychlení se vede zpět do hnací soustavy. Tím se výrazně snižuje spotřeba elektrické energie a výše potřebného příkonu z elektrické sítě, což vede k celkovému snížení provozních nákladů.

Zakladač STC 2B1A nabízí díky inovativní koncepci kolejnic a pohonu s omega jednotkou pojezdu (integrovanou v patě sloupu) minimální rozměry ve své třídě, a tím podstatně zvyšuje kapacitu skladu.Nová modulární konstrukce sloupu kromě toho umožňuje flexibilní možnost úpravy zakladače.

Výhody

Regálové zakladače drobných dílů
Regálové zakladače pro drobné díly
Regálové zakladače pro drobné díly
Regálové zakladače pro drobné díly

Máte otázky?