Automatický paletový sklad
Rychlostí k vyššímu výkonu překládky

Automatický paletový sklad

V automatickém paletovém skladu je základem naskladnění a vyskladnění. Pouze se stroji, které jsou přizpůsobeny Vašemu skladu, je dosaženo nejvyššího výkonu překládky při maximálním využití prostoru.

Zvýšení výkonu v automatickém paletovém skladu

Rychlost a efektivita jsou rozhodující ve chvíli, kdy chcete dosáhnout nejvyšší míry obratu zboží. Automatické paletové sklady jsou vhodné tam, kde musí být v rámci vícesměnného provozu (až 24/7) anebo na omezeném prostoru uskladněno a manipulováno velké množství položek. Regálový systém, software a všechny používané přístroje přitom musejí dosáhnout perfektní souhry. Z tohoto důvodu musí být plánování a realizace Vašeho automatického paletového skladu provedena zkušeným odborníkem.

Efektivní využití prostoru

Automatické paletové sklady mohou mít formu vestavěných skladů nebo samostatně stojících skladů typu silo o výšce až 45 m. Tím je zajištěna vysoká míra využití prostoru. Jednotlivá místa k uložení palet, gitterboxů a individuálních nosných systémů mohou mít nosnost až 7,5 t. V provedení na jednoduchou a dvojitou hloubku nebo na vícenásobnou hloubku jsou tyto sklady vhodné téměř pro všechny druhy zboží. Sklady mohou být navrženy pro běžnou teplotu, kontrolovanou teplotu nebo formou mrazících skladů s teplotou až –35 °C.

V firmě Maso-Profit s.r.o. už nikdo neběhá s nožem po schodech!

V pražských Hrdlořezích jsme nainstalovali plně automatický sklad na drobné díly - Miniload. Ve skladu operuje zakladač Jungheinrich STC2B1A.

Nejlepší řešení Vašich požadavků 

Automatické paletové sklady jsou stejně individuální, jako Vaše požadavky. V závislosti na četných faktorech mohou být provozovány s nejrůznějšími ovládacími a řídicími jednotkami. K nalezení optimálního řešení analyzujeme Vaši strukturu zboží a přepravy včetně procesů a vypracujeme vhodnou koncepci skladu, která odpovídá Vašim potřebám.

Regálové zakladače: výkonné prvky automatického paletového skladu

Základem našich automatických regálových zakladačů jsou praxí ověřené sériově vyráběné vozíky, které jsou doplněny příslušnými bezpečnostními komponenty a prvky pro automatizaci. Výsledkem jsou mimořádně spolehlivé a efektivní autonomní systémy (AGV), které plní úkoly ve Vašem skladu ve výškách zdvihu až 13 m. Automatické vozíky vnesou do Vašeho skladu vysokou míru disponibility, efektivity a výkonu. A k využití provozu 24/7 je možné realizovat napájení pomocí napájecích kolejnic u regálů. 

Regálové zakladače: vysoká rychlost v automatickém paletovém skladu

Speciální vysokorychlostní regálové zakladače s nosností až 7 tun vnesou do automatizovaného paletového skladu rychlost při manipulaci se zbožím. Dostupné jsou přitom nejrůznější prostředky k uchopení břemene pro nejrůznější hloubky paletových míst. K plnému využití kapacity skladu můžete používat regálové zakladače s možností jízdy do zatáček, které mohou obsluhovat hned několik uliček. A v případě zvyšujících se požadavků na výkon skladu mohou být do stávajícího skladového systému integrovány další přístroje. 

Kontaktujte nás

Regály

REGÁLY A LOGISTICKÉ SYSTÉMY

E-mail: system@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?