+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Financování
Různé možnosti financování

Financování

Finanční služby Jungheinrich jsou Vaším spolehlivým partnerem po celý životní cyklus Vašeho produktu značky Jungheinrich. 

Nabízíme Vám individuální řešení vozíků, regálů, skladů a systémů s ohledem na Váš rozpočet a zvláštní požadavky, které s sebou přináší Vaše podnikání. Čerpejte také Vy z výhod našeho know-how a všech výhod financování, které poskytuje výrobce. 

Máte na výběr

Je Vaší prioritou vlastnictví? V takovém případě nabízí Jungheinrich následující možnosti financování:

Klasické splátky

Snadná cesta k vlastnictví
Zvolíte si vlastní dobu platnosti smlouvy a platíte pohodlně konstantní měsíční splátky. Vybraný produkt přitom používáte od začátku smlouvy. Nákup na splátky Vám umožní daňově uplatnit pořizovací hodnotu formou odpisů. Využijte současně výhod plánu splátek upraveného podle Vašich aktuálních požadavků a zachovejte si flexibilitu. Na konci smlouvy a s úhradou poslední splátky přebíráte produkt do svých rukou. 

Pronájem s následnou koupí

Také v tomto případě využíváte výrobek hned od začátku a hradíte přehledné měsíční splátky. Stejně tak si můžete sami zvolit dobu platnosti smlouvy. Na rozdíl od klasických splátek získáváte při pronájmu s koupí na konci smlouvy možnost převzetí produktu za kalkulovanou zbytkovou hodnotu.

Výhody financování

  • Žádná vázanost vlastního kapitálu
  • Šetříte kreditní linky u své banky
  • Záruka pevné úrokové sazby
  • Možnost využití státních příspěvků
  • Odpisy a úroky můžete uplatnit na daních

Nabízíme také následující služby 

Máte otázky?