+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Pronájem vozíků

Finanční služby

Potřebujete vozík jen na přechodnou dobu? Nebo hledáte vozík pro dlouhodobější využití? Chcete optimalizovat provoz svého vozového parku? Nebo potřebujete finanční nabídku na míru? Máme řešení pro každou situaci. Zcela podle Vašich potřeb.

Jsme tak flexibilní, jak potřebujete

Proto Vám nabízíme široké spektrum variant nákupu i využití. Tím snížíte náklady a ochráníte se před nadměrnou zátěží. Není rozhodující, zda chcete vozík využít hned zítra nebo až za tři měsíce, jestli má být nový nebo použitý. Máte možnost volby: Programy Rental nebo Finance.

Okamžitě k dispozici

Na den nebo na rok, pokud potřebujete rychle vysokozdvižné nebo paletové vozíky, je Vaším spolehlivým partnerem Jungheinrich. Od nás můžete mít správný vozík ve správný čas na správném místě.

Buďte flexibilní

Nejde Vám o vlastnictví vozíku, ale o čistě intralogistický užitek? V takovém případě jsou pro Vás tím správným řešením naše flexibilní modely pronájmu.

Maximální bezpečnost. Minimální výdaje.

Provozujete flotilu vozíků? V takovém případě musíte být nachystáni na všechny možné okolnosti. Dáme Vám časovou i prostorovou flexibilitu, nabídneme Vám vyšší bezpečnost a transparentnost a snížíme Vaše náklady - Jungheinrich Rental Fleet Management.

Různé možnosti financování

Chtěli byste, aby se vozík na konci doby pronájmu stal Vaším? I v oblasti financování pro Vás máme různé možnosti. Například s klasickými splátkami nebo se smlouvou o pronájmu s možností odkupu produktu na konci platnosti smlouvy. Vyberte si co Vám nejvíce vyhovuje!

Máte otázky?