+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Lithium-iontová technologie

Li-Ion technologie

Přejděte na Li-Ion technologii a čerpejte z jejích výhod.

Naše lithium-iontové vysokozdvižné vozíky Jungheinrich nabízejí ve srovnání s olověnými bateriemi mnoho výhod: možnost rychlého mezidobíjení, např. během přestávek nebo prostojů, což zajišťuje, že je vozík dispozici 24/7 a tím se zvyšuje flexibilita každodenních operací ve skladu. Tím je také zaručena dlouhá doba provozu i ve vícesměnném provozu. Navíc jsou zcela bezúdržbové a nevylučují škodlivé plyny. To znamená, že na údržbu, péči o baterie nebo dodatečnou infrastrukturu není třeba ztrácet čas ani peníze. Lithium-iontové baterie spotřebují až o 20 procent méně energie než běžné olověné baterie.

Celé naše portfolio vysokozdvižných vozíků je již „připraveno na Li-Ion“, to znamená, že všechny vozíky mohou být vybaveny lithium-iontovou baterií. Vyvíjíme také inovativní vozíky s integrovanou lithium-iontovou energií, kde je propojení technologie baterií a vozíku ještě účinněji a efektivně sladěné.

Žádná jiná značka na světě nemá v současné době v provozu více lithium-iontových vysokozdvižných vozíků než Jungheinrich.

Využijte plného lithium-iontového výkonu s 6měsíční zárukou spokojenosti a 8letou zárukou na lithium-iontovou baterii.

Revoluce na trhu elektrických vozíků

lithium-iontovou energií Jungheinrich ujedete konkurenci.

Efektivita, dlouhá životnost, žádná údržba.

Jungheinrich je průkopníkem lithium-iontové technologie. Protože jsme předními dodavateli systémů pro intralogistiku, jsme díky vlastnímu výzkumu, vývoji a výrobě schopni nabídnout perfektně sladěný komplexní systém, který obsahuje baterii, nabíječku, vozík a poradenství.

Přejděte na Li-Ion! Nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky Jungheinrich Vám usnadní každodenní operace ve skladu.

Jungheinrich nabízí komplexní portfolio lithium-iontových vysokozdvižných vozíků: od ručně vedených přes čelní vozíky až po retraky s Li-Ion baterií. Přejděte na Li-Ion vysokozdvižné vozíky a čerpejte z výhod lithium-iontové technologie. 


Přejděte na lithium-iontovou technologii!

Dieselové a plynové vozíky

PRODEJ

E-mail: prodej@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás


Máte otázky?