+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
Bezpečnost
Bezpečnostní řešení pro Váš sklad

Komplexní ochrana Jungheinrich

Sklad sice není dětské hřiště, ale měl měl být stejně bezpečný.


Rostoucí dynamika a komplexnost procesů zvyšuje potenciál vzniku rizik ve skladu. Celá řada našich bezpečnostních a asistenčních systémů nabízí komplexní ochranu všech částí Vašeho skladu. Zajistíme, aby pro Vás byla bezpečnost skladu v budoucnosti hračkou.

Sklad není dětské hřiště, ale měl by být stejně bezpečný:


Bezpečnost


 

360stupňová bezpečnost

Vše bezpečně pod kontrolou.

Bezpečnost ve všech částech skladu.
Naše komplexní ochrana pokrývá pět rizikových oblastí skladu. S bezpečnostními řešeními značky Jungheinrich ochráníte Vaše zaměstnance, zboží, zařízení skladu i stroje a data. Více než 60 let zkušeností nám umožňuje předem rozpoznat kritické situace, snížit rizika nehod a úrazů a zvýšit bezpečnost skladu ve všech jeho částech. Přitom vždy myslíme na Vaši produktivitu. Více bezpečnosti pro Vás znamená také více kontroly nad náklady a ochranu investic.

Bezpečnost

1. Ochrana lidí.

Protože lidé jsou nejdůležitější.
Na komplexní bezpečnostní koncept od společnosti Jungheinrich se můžete spolehnout. Abychom ochránili Vaše zaměstnance před kolizemi s vozíky nebo před jinými nehodami, nabízíme Vám celou řadu volitelného vybavení a doplňků k vozíkům. Zdraví zaměstnanců je pro nás důležité, a proto se také zaměřujeme na ergonomické uspořádání pracoviště tak, aby Vaši řidiči mohli vždy pracovat bezpečně, ergonomicky a efektivně.


Bezpečnost

Protože člověk nemůže mít přehled o všem.

Systém rozpoznání osob Jungheinrich.
Couvací kamera Jungheinrich se systémem rozpoznání osob snižuje riziko kolize s couvajícím vozíkem. Pokud jsou v nebezpečném prostoru osoby, systém začne generovat zvukové a vizuální varování.

Více informací o ochraně osob


Bezpečnost

2. Ochrana zboží.

Spolehlivá ochrana cenného zboží.
Uskladněné zboží je cenný materiál. Nejrůznější asistenční systémy přitom pomáhají k jeho správné ochraně a současně k dosažení úspory času i nákladů. S jejich pomocí je zajištěna nejen bezpečnost zboží a zaměstnanců, ale také produktivita a spolehlivost dodávek.


Bezpečnost

Efektivní ochrana v každé zatáčce.

Jungheinrich curveCONTROL.
Jízdní asistenční systém curveCONTROL zvyšuje stabilitu vozíku a zajišťuje bezpečnost jízdy díky automatickému snížení rychlosti při průjezdu zatáčkami.

Více informací o ochraně zboží


Bezpečnost

3. Ochrana skladu a skladového zařízení.

Prevence rizik ve skladu.
Naše preventivní služby Vám pomohou cíleně předcházet zničení skladového zařízení. Vaše procesy tak zůstanou bezpečné a Váš majetek bude chráněn.


Bezpečnost regálů

Důkladná prohlídka se vyplatí.

Inspekce regálů Jungheinrich.
Roční kontroly realizované našimi kontrolory regálů s příslušnými zkouškami a osvědčeními zajistí zvýšení bezpečnosti Vašeho skladu a možnost využití potenciálu úspor. Díky naší odbornosti zjistíme dlouhodobé a zásadní nedostatky, vyhodnotíme je, a podle potřeby vyměníme poškozené části regálů za originální náhradní díly Jungheinrich.

Více informací o bezpečnosti skladů


Bezpečnost

4. Ochrana strojů.

Pro méně nehod.
Prostřednictvím celé řady funkcí, doplňků a pravidelné údržby Vám poskytneme podporu v oblasti minimalizace nehod vozíků, čímž zároveň zajistíme jejich dlouhodobou disponibilitu. Tím chráníme nejen Vaše zaměstnance, ale také snižujeme náročnost oprav a údržby. To zároveň přináší snížení nákladů.


Bezpečnost ve skladu

Snížení počtu nehod.

Senzor otřesů Jungheinrich.
Pomocí senzoru otřesů od společnosti Jungheinrich ochráníte vozíky, zboží a zaměstnance. Modul senzoru hlásí nárazy do vozíku a nehody zvukovou i vizuální signalizací a lze ho snadno instalovat. Shromážděná data navíc zajistí cenné informace k minimalizaci škod ve skladu.

Více informací o ochraně vozíků


Bezpečnost

5. Ochrana dat.

Aby všechno zůstalo na svém místě.
V dobách stále rozsáhlejší digitalizace a propojování patří ochrana dat do každé bezpečnostní koncepce. Klademe velký důraz na to, aby naše digitální řešení odpovídala nejvyšším bezpečnostním požadavkům. Naše softwarové a webové aplikace necháváme certifikovat nezávislými experty, aby hackeři neměli žádnou šanci. Tím jsou Vaše data a informace efektivně chráněny.


Ochrana dat

Žádná šance útokům zvenčí.

Jungheinrich ISM Online – certifikovaná bezpečnost dat.
Komplexní správa vozového parku Jungheinrich ISM Online Vám umožní bezpečné řízení flotily vozíků bez ohledu na její velikost a komplexnost. Naše webová aplikace byla podrobena rozsáhlým testům ověřujícím ochranu před kybernetickými útoky. Nezávislí odborníci se shodli na vysoké úrovni bezpečnosti systému ISM Online.

Více informací o ochraně dat

Kdo myslí na všechno,
pro toho je bezpečnost hračka.


Podívejte se, jak můžete s Jungheinrichem zvýšit bezpečnost všech částí Vašeho skladu

Více informací


Bezpečnost


Kontaktujte nás

Dieselové a plynové vozíky

PRODEJ

E-mail: prodej@jungheinrich.cz

Kontaktujte nás

Máte otázky?