+420 313 333 111 Telefon
Kontaktní formulář
Newsletter
LiftLiner

Tažné soupravy LiftLiner

Novinka v portfoliu společnosti Jungheinrich: LiftLiner®, agilní a kompaktní tažná souprava pro vyšší efektivitu v intralogistice.

  • Spolupráce se společností K.Hartwall na systému tažných souprav LiftLiner®
  • Vozíky pro tažné soupravy, které lze nakládat a vykládat z obou stran
  • Vhodné pro manuální, poloautomatizované i plně automatizované provozy

Společnost Jungheinrich rozšiřuje své produktové portfolio o systém LiftLiner® pro tažné soupravy, který umožňuje nakládat a vykládat vozíky z obou stran. Za tímto účelem bude společnost Jungheinrich spolupracovat s finskou společností K.Hartwall, zabývající se globálními logistickými řešeními, která má dlouholeté zkušenosti s dodávkami nosičů.

Až osm přívěsů na přívěsném systému LiftLiner® může být spojeno s elektrickými tahači Jungheinrich řady EZS 1, 3 a 5. "Tažný systém představuje inovativní a efektivní řešení pro tahače s nesrovnatelně kompaktní konstrukcí," říká Matthias Maurin, vedoucí produktového segmentu tažných souprav společnosti Jungheinrich. Patentované řízení nabízí malý poloměr otáčení a vynikající manévrovací schopnosti. Klíčovými vlastnostmi systému jsou vysoká bezpečnost a ergonomie při používání.

Matthias Maurin
Vedoucí segmentu tažných souprav společnosti Jungheinrich

"Uživatelsky přívětivé, jednoduché řešení pomáhá zefektivnit procesy a výrazně snižuje náklady."

Speciální technologie naklápění LiftLiner® umožňuje ergonomické nakládání a vykládání vozíků z obou stran. Díky jedinečné funkčnosti tahačů lze zavést flexibilní a efektivní zásobování výroby v podnicích jakékoli velikosti. Toto řešení se ukazuje jako výhodné také v odvětví logistiky a přepravy. "Uživatelsky přívětivé, jednoduché řešení pomáhá zefektivnit procesy a výrazně snižuje náklady," říká Maurin. "Vícenásobná přeprava výrazně snižuje nasazení zaměstnanců a vozíků."

Zákazníci v Evropě si mohou vybrat celkem ze čtyř různých rozměrů systému LiftLiner®, přičemž lze přepravovat průmyslové i europalety. Přepravovat lze náklad o hmotnosti až 1.000 kilogramů. Současně tažné soupravy umožňují další rozvoj plně automatizovaných řešení. Volitelně může být LiftLiner® tažen také automatickým tahačem Jungheinrich EZS 350a. Kromě zvýšení efektivity nabízejí tažné soupravy LiftLiner® také zřetelnou ekologickou výhodu, neboť snižují celkovou spotřebu energie díky sdružování přeprav a zamezují jízdám naprázdno, protože soupravy jsou většinou provozovány v režimu Milk Run.

Frank Haltermann
Product Owner ve společnosti K.Hartwall

"Spolupráce se společností Jungheinrich nás těší. Naši společní zákazníci získávají kompetenci a kvalitu z jednoho zdroje."

Zároveň se zákazníci LiftLiner® mohou spolehnout na obvyklý profesionální servis Jungheinrich. Silný tým více než 5.700 servisních techniků po celém světě zajišťuje nepřetržitý spolehlivý chod všech intralogistických procesů.

Máte otázky?